FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Deplasare Molde

Nutella16.10.2012 09:42

Buna ziua ! Locuim in Suedia , dorim sa mergem la meciul cu Molde , stiti cumva unde vor sta suporterii Stelei (vrem sa ne luam biletele fix acolo :cool: ) ? Multumesc ! :hai_steaua:

torontocanada16.10.2012 11:30
Nutella16.10.2012 12:57
Vorbeste cu omul asta: http://www.facebook.com/peluza.nord.7?ref=ts&fref=ts

 

Multumesc frumos . O zi buna !