16.10.2012 09:42
Buna ziua ! Locuim in Suedia , dorim sa mergem la meciul cu Molde , stiti cumva unde vor sta suporterii Stelei (vrem sa ne luam biletele fix acolo
) ? Multumesc ! ![]()
Buna ziua ! Locuim in Suedia , dorim sa mergem la meciul cu Molde , stiti cumva unde vor sta suporterii Stelei (vrem sa ne luam biletele fix acolo
) ? Multumesc ! ![]()
Vorbeste cu omul asta: http://www.facebook.com/peluza.nord.7?ref=ts&fref=ts
Vorbeste cu omul asta: http://www.facebook.com/peluza.nord.7?ref=ts&fref=ts
Multumesc frumos . O zi buna !