Am deschis acest topic pentru k ma streseaza sa vad la fiecare subiect cate unu ratacit care intreaba "ba cum pu si io poza in dreptu` meu?" deci domnilor :
klik profil,dai de scrol in jos,si acolo gasesti panoul de control al imaginilor asociate unde ai 3 variante:
1.pui o imagine de la tine din pc - klik browse alegi imaginea de unde o ai si open.
2.pui un url (un link unde ai o imagine)
3.alegi o imagine din colectia sitului - klik arata galeria de imagini asociate - bifezi imaginea si klik alegeti o imagine asociata.
Va multumesc.
