FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

sall

snakeblack08.10.2012 18:55

as vrea si eu meciul Steaua copenhaga daca se poate si Steaua cu Betis sevilla din 2006

DanielT08.10.2012 19:19

Eu vreau meciurile cu Copenhaga si cu CFR... Poate sa imi spuna cineva de unde le pot descarca ?