Si Gigi ne calca in picioare in continuare...
O sa vedeti daca echipa va lua campionatul cine isi va aloca meritul principal. Iar in caz de insucces altii vor fi de vina.
Si Gigi ne calca in picioare in continuare...
O sa vedeti daca echipa va lua campionatul cine isi va aloca meritul principal. Iar in caz de insucces altii vor fi de vina.
Inutil sa mai explici Red. Cine nu a inteles deja, ori nu vrea ori nu poate ![]()
asta asa e red&blue!
Uite Vlad, ca mai e cineva care a inteles. ![]()
Am trecut cu bine de 3 meciuri dificile! Sa trecem si de Pandurii si terminam cu meciurile grele din tur. Cateii au echipa de pluton
De ce ne-ar interesa ce echipa au cateii?
Cica a castigat 3 campionate si face si caz de ele. Nu el le-a castigat ci Borcea si Paszkany.
De aceeasi parere sunt si eu .
Ebonyc , el a zis ca meciul cu Pandurii ar fi ultimul meci greu . Noi mai avem un meci cu d.inamo , insa dupa parerea lui d.inamo are echipa de pluton , asta fiind si parerea mea .
Sunt binevenite explicatiile, ne-am mai linistit.
De unde pot downloada meciurile intregi Steaua-Copenhaga si Steaua-CFR Cluj ?
Ma ajuta cineva ?
De ce ne-ar interesa ce echipa au cateii?
De ce crezi? Pentru ca avem meci cu ei peste 3 etape
De ce crezi? Pentru ca avem meci cu ei peste 3 etape
M-am linistit. Cum zicea Ganea: eu sunt rezerva tata, n-am presiune!
Am inteles ca iar au facut scandal cu rasismul insa nu inteleg , chiar si eu m-am uitat la meci si in afara de M**e CFR si Steaua oleee oleeee chiar nu cred ca sa cantat altceva.... ![]()