FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - CFR Cluj 1-0 (0-0)

«12»
red&blue_boy08.10.2012 09:01

Si Gigi ne calca in picioare in continuare...

 

O sa vedeti daca echipa va lua campionatul cine isi va aloca meritul principal. Iar in caz de insucces altii vor fi de vina.

drvladyk08.10.2012 09:21

Inutil sa mai explici Red. Cine nu a inteles deja, ori nu vrea ori nu poate :(

steaua_go08.10.2012 09:32

asta asa e red&blue!

red&blue_boy08.10.2012 09:36

Uite Vlad, ca mai e cineva care a inteles. :)

ebonyc08.10.2012 10:30
Am trecut cu bine de 3 meciuri dificile! Sa trecem si de Pandurii si terminam cu meciurile grele din tur. Cateii au echipa de pluton forzateaua

 

De ce ne-ar interesa ce echipa au cateii?

terente08.10.2012 11:27
Nu stiu ce concluzie sa trag dupa acest meci: este mai buna Steaua decat MU? Adica MU a dat doua boabe dar a primit una, Steaua a dat una dar n-a primit niciuna. Alta imensa dilema pentru mine dupa pirmade si oul gainii.

In rest, domnu' Gigi a cheltuit iar 300 de euro sa-i stropeasca pe indivizii din parcare. Asa a zis Antena 1 intr-o stire dupa meciul cu Rapid ca : "... patronul Stelei a stropit publicul cu una dintre cele mai scumpe sampanii din lume, numai o sticla costand 300 de euro". Daca te straduiesti sa ajungi pe la un magazin mai bunicel , poti achizitiona un Moet cu doar 200 de ron. Iar daca stii drumul pana la duty-free-ul de la Clubul Diplomatilor o iei la juma' de pret. Ai naibii stiristi ! Cum le stiu ei pe toate ca niste oameni mari.
DanielT08.10.2012 11:28
Cica a castigat 3 campionate si face si caz de ele. Nu el le-a castigat ci Borcea si Paszkany.

 

De aceeasi parere sunt si eu .

 

Ebonyc , el a zis ca meciul cu Pandurii ar fi ultimul meci greu . Noi mai avem un meci cu d.inamo , insa dupa parerea lui d.inamo are echipa de pluton , asta fiind si parerea mea .

red&blue_boy08.10.2012 11:55

Sunt binevenite explicatiile, ne-am mai linistit.

DanielT08.10.2012 12:42

De unde pot downloada meciurile intregi Steaua-Copenhaga si Steaua-CFR Cluj ?

Ma ajuta cineva ?

rosalbastru194708.10.2012 14:07
De ce ne-ar interesa ce echipa au cateii?

 

De ce crezi? Pentru ca avem meci cu ei peste 3 etape

ebonyc08.10.2012 16:15
De ce crezi? Pentru ca avem meci cu ei peste 3 etape

 

M-am linistit. Cum zicea Ganea: eu sunt rezerva tata, n-am presiune!

Korado09.10.2012 11:47

Am inteles ca iar au facut scandal cu rasismul insa nu inteleg , chiar si eu m-am uitat la meci si in afara de M**e CFR si Steaua oleee oleeee chiar nu cred ca sa cantat altceva.... :ce_oameni:

«12»