Salut , am si eu o rugaminte la voi ,sunt suporter al Stelei din 92, am un copilas ,acum 2 saptamani am rezervat p biletesteaua.ro 2 bilete la Steaua-copenhaga ,am primit mail de confirmare ca totul e ok,ca or sa mi se livreze cu 3 zile inainte de eveniment ...si nimic.
Va rog eu frumos,stiti ceva ,cum,unde si de ce ?? daca se poate sa imi raspundeti ca nu stiu ce sa fac am intrat in panica ...bilete nu mai sunt ..ce pot sa fac ..
