Buna am venit de cateva luni in Bucuresti am fost la toate meciurile de acasa, si ash vrea sa stiu cum se face deplasarea la Ploiesti .. Daca ne strangem 5 mergem cu masina mea fara nici o problema doar k habar n-am cum sa procedez.. Nu prea cunosc pe nimeni prin Bucuresti asa k poate reuseste cineva sa ma lamureasca cum trebuie sa procedez ..
