11.04.2006 22:36
VA` ROG mult de tot...care aveti habar cum se numeste prima melodie de pe fundalul montajului, aia solemna`, instrumentala`...am intrebat o gramada` de lume si nimeni nu stie...come on, cineva tot tre` sa` ma` scoata` din ceatza`...am nevoie de melodie si n-am habar cine o canta` si cum ii zice...multumesc anticipat...
