FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Intrebare legata` de montajul "Libertate pentru ultrasi

EuroSTELIST11.04.2006 22:36

VA` ROG mult de tot...care aveti habar cum se numeste prima melodie de pe fundalul montajului, aia solemna`, instrumentala`...am intrebat o gramada` de lume si nimeni nu stie...come on, cineva tot tre` sa` ma` scoata` din ceatza`...am nevoie de melodie si n-am habar cine o canta` si cum ii zice...multumesc anticipat...

cannavaro26.04.2006 21:36

o sa incerc eu sa aflu si o sa iti zic!

EuroSTELIST08.05.2006 17:00

Merci mult de tot, omu`...

Ziceai ca` stii tu ceva forum unde ai putea gasi raspunsuri...uite, am pus aici fragmentul in format mp3:

http://www.geocities.com/ovystelistu/solemn.mp3

Multumesc mult!

FORZA Steaua!!!

korps08.05.2006 17:32

melodia apartine lu dj tiesto si se numeste "forever today"

EuroSTELIST08.05.2006 22:15

Multumesc mult, frate...de un secol cautam chestia aia...

Respect TK! FORZA Steaua!!!