FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Rapid 1-0 (0-0)

«12»
Lari24.09.2012 17:04

Steaua: Tatarusanu - Georgievski, Szukala, Chiriches Latovlevici - Bourceanu, Pintilii - Chipciu, Rusescu, Tanase - A. Rocha. Antrenor: Laurentiu Reghecampf.

 

Rapid: Pecanha - N. Grigore, Oros, Glauber, Milisavljevici - Teixeira, Codrea, Herea - Pancu, Surdu - Bilasco. Antrenor: Ioan Ovidiu Sabau.

red&blue_boy24.09.2012 18:02

Jiji, baga-l pe Popa la pauza in locul lu' Tanase. :)

blindius24.09.2012 18:07

Mihai Costea va aduce victoria. :w00t:

dmb24.09.2012 18:07

Un meci mult mai bun decit la Stuttgart.La fel mult mai bun Rocha fata de Nikolici dar si Adi Popa fata de lemn Tanase. Cistigam!

mountytoma24.09.2012 19:17

nimic nu poate fi mai reconfortant decat sa vezi ciorile prabusite dupa un gol primit la ultima faza unui meci in care au practicat un joc de c.a.c.a.t si in care si-au redobandit faima de MILOGI.

dalexandru2024.09.2012 19:17
oare pentru rapidisti stadionul se imparte in "ghiulul 1,2, etc"?

Ghencea se imparte cumva?

crysty1424.09.2012 19:18

Oare cum ar fi ca fanii Rapidului să fie evacuati de pe stadion după ce au fost evacuati deja din Franta?

 

cam cu intarziere, da' tot merita :)).

Roger24.09.2012 19:18

Da, fratilor, am urlat GOOOL in casa, lucru pe care cred ca nu l-am mai facut din 2006 de la 4-1 la Kiev.

:yeahh:

gio_stgloria24.09.2012 19:19

Astia sunt rapid Bucuresti ? Mie-mi seamana mai mult cu alea din coada clasamentului.

edynho24.09.2012 19:22

Dupa 10 ani am dat -'-(0_0-'- la sigani

blindius24.09.2012 19:23

''Avem mai sus dovada ca Politia Franceza isi face datoria'' ???? :yeahh:

 

Era culmea sa nu se castige cu descultii astia, cea mai slaba echipa a rrapidului din ultimii si viitorii 10 ani.

kaspersky24.09.2012 20:10
''Avem mai sus dovada ca Politia Franceza isi face datoria'' ???? :yeahh:

 

Era culmea sa nu se castige cu descultii astia, cea mai slaba echipa a rrapidului din ultimii si viitorii 10 ani.

 

Pana si croncanul panconez a recunoscut in sfarsit infrangerea .

Lari24.09.2012 20:57

Dovada ca Sabau a avut dreptate: Steaua a avut o posesie sterilă fară a-și crea ocazii importante.

 

rosalbastru194724.09.2012 21:26

Tu numesti aia dovada? E o rusine de rezumat in care fotbalu incepe dupa jumatate!

Dovada ca am dominat rapidul 95minute!

 

gio_stgloria24.09.2012 22:18

Am pierdut sirul ocaziilor. Victorie mai mult decat meritata. Echipa joaca bine, Reghe a reusit sa creeze un grup frumos, sa speram insa ca va si tine.

 

Un suporter de-al Stelei "il loveste" pe Herea. Uitati-va la Zotta cat de disperat e. Din pacate nu exista sunet sa-l auziti .

 

http://www.gsp.ro/fotbal/Liga-1/imagini-so...ena-362071.html

Arhimede24.09.2012 22:37
Dovada ca Sabau a avut dreptate: Steaua a avut o posesie sterilă fară a-și crea ocazii importante.

Cu siguranta Sabau a vazut doar rezumatul postat de tine, pt ca nu a putut urmari meciul ...

Timp de 95 de min. a facut matanii si a tot cautat steril prin iarba mingea aia ascunsa de stelisti. :worthy::wall:

 

Intr-un fel, Sabau are si el dreptate.

Fata de un meci de handbal, cu o singura poarta, Steaua a avut ocazii ceva mai putine. :bananadance:

red&blue_boy25.09.2012 05:13

Vorbim de ocazii, de o dominare categorica, dar ar trebui sa ingrijoreze usurinta cu care se rateaza, unele suturi trimise total aiurea din situatii favorabile...

La fel de bine se putea termina meciul 0-0. Atunci, ce folos de atata dominare?

Korado25.09.2012 06:06

Chiar si eu ma gandeam prin minutul 70 cat au sa mai aiba noroc cei de la echipa adversa?

Era clar ca jocul mergea intr-o singura directie, ca majoritatea jucatorilor din tabara adversa au venit dupa un "meci" din europa si Steaua era cea odihnita. :)

In cred ca norocul a tinut cu ei pana si-au scos noile achizitii ( tricourile ) si chiar credeau ca pot face atmosfera, a venit insa min 96 si s-au calmat.// tarziu insa fotbalul nu iarta!

Liviu: VPM25.09.2012 08:43

craaaaa

 

craaaaa

2012_09_24_21_55_33.jpg

kaspersky25.09.2012 16:14
Vorbim de ocazii, de o dominare categorica, dar ar trebui sa ingrijoreze usurinta cu care se rateaza, unele suturi trimise total aiurea din situatii favorabile...

La fel de bine se putea termina meciul 0-0. Atunci, ce folos de atata dominare?

 

Bine punctat! Chiar si la Stuttgart s-au ratat niste ocazii rarisime. Intr-adevar este o problema la finalizare , croncanii mai aveau putin si o bagau ei in poarta , ne-au servit " 5 stele " la vreo 2-3 faze.

Lari25.09.2012 21:27
greenyes26.09.2012 06:37
<iframe width="640" height="360" src="http://www.youtube.com/embed/QZVT0jfiyV4" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

 

Cum ar fi ca 50 000 de oameni sa se ia de cancerul Stelei? Vise

Lari27.09.2012 21:32
Am incasat cam 300.000 de euro din vanzarea biletelor la derby-ul cu Rapid. Cu dragă inimă le voi da jucatorilor această sumă ca o primă pentru ultimele rezultate", a anuntat ala.
drvladyk28.09.2012 17:59

Un steward a reactionat prompt si s-a cățărat pe gard si l-a lovit cu pumnul in figură pe suporterul agresiv.

 

misto acolo bai.... civilizatie

1uLy4Nn29.09.2012 13:48

nu cred ca ma bucuram atat de mult daca meciul se termina 3-0

«12»