FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Hub stelist nou!!!

danutz-yo11.04.2006 15:09

:twisted: :twisted: Pe data de 16 Aprilie 2oo6 s-a infiintat un nou hub dedicat echipei Steaua.Contact pe mess pe id:campioanatarii_steaua2006 .Adresa este:

 

hub://fcsteaua.no-ip.biz

 

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

BioS^SteauA11.04.2006 17:25

*** Connecting to hub://fcsteaua.no-ip.biz...

*** Connection refused by target machine

 

 

tare rau hubu' .... mere din parti.....fratilor vb cu hostu' sa faca ceva sau dak nu cautati alt host ca dak nu mere il tineti degeaba ;) !

twist3r11.04.2006 17:30

nu vad rostul unui alt hub cu Steaua. cu cat mai multe cu atat mai rau. mai bine unul si pe acela sa intre toata lumea

cristian01411.04.2006 18:12

Nu vad rostul unui astfel de hub, stelist sau ros-albastru, cum vreti sa-l numiti decat intr-o singura directie : si aceea de a exista multe fisiere (filmulete, poze, jocuri, informatii etc) privind echipa.Atat timp cat pe acel hub exista aceleasi fisiere ca pe toate hub-urile, cu ce va incalzeste faptul ca luati un film spre exemplu de la un suporter stelist, sau de la unul ce tine cu alta echipa.

Singurul lucru schimbat fata de celelalte adrese de Dc++ este acela ca probabil nick-ul tau trebuie sa contina in mod automat, [FanSteaua] sau [suporterSteaua] ceea ce nu reprezinta ca respectivul utilizator este fanul echipei din Ghencea.

danutz-yo12.04.2006 15:07

avetzi dreptate asa l o sa-l inchid.rog moderatorul sa stearga acest topic. MS d parere :wink: