Ivanski eu te sustin =)) !Nebunesc,fara logica,dar imi place..poti conta pe mine.
Propun sa faceti un event pe fb in care se se explice clar ce se doreste,da la poarta la Jiji in pipera.Daca iubeste echipa asa cum sustine va iesi sa vorbeasca,bagati otv ul pe capul lui ca aia ar da orice pt putina publicitate. Noi suntem alaturi de Steaua,la meciul cu stuttgart deja 24.000 bilete vandute... 600.000 de euro este suma pe care Steaua o asteaptă din vanzarea biletelor. sursa Pro sport. Daca noi suntem alaturi de echipa,el de ce nu ne-ar asculta?!cred ca nu se tine protestul unde trebuie si nu intr-o maniera corecta. Un protest la ,,palat" cred ca ar fi primul pas.
Mesaj pt Jiji > ,,A fi mare cu adevarat
Nu inseamnă să te framanti doar pentru pricini mari,
Ci să te lupti si pentru un fir de pai
Atunci cand onoarea-ți este-n joc."
,,Un nume bun e o mare comoara "Jiji dc tarasti numele echipei prin rahat?vrem explicatii si solutii.
,,Onoarea este un amestec natural de respect pentru oameni si pentru sine insusi." Onoarea conducerii unde este?unde ati uitat-o?