FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

www.botosaneni.net

Omdrem02.09.2012 21:25

Vrei sa joci Counter-Strike si nu ai unde?

Vrei sa intri pe un server de cs 1.6 si sa nu intalnesti codati la fiecare 5 minute?

Vrei sa joci relaxat fara sa vezi suferinte din partea unui admin?

 

Comunitatea botosaneni.net te ajuta. Aceasta detine un server de Counter-Strike 1.6 Normal. Serverul "cs.botosaneni.net" este hostat la firma krond pentru a evita lag-ul, serverul ruland excelent la capacitatea maxima 26/26. Aici este locul unde te poti relaxa dupa o zi de munca grea sau obositoare, fara sa dai peste vreun admin care abuzeaza de acces. Este locul ideal pentru a vedea skill-ul, dar si pentru a-l imbunatati.

 

Cs.botosaneni.net ! Aici este locul tau !