01.09.2012 10:42
Salut.
Merge cineva in deplasarea de la Stuttgart cu masina?
Biletul la avion, blueair, este peste 800 ron, cu bagaj de cala poate ajunge si la 900 ron, ceea ce mi se pare destul de scump.
In 4, cu masina, drumul ajunge pe la 350 ron de pers.
Cineva interesat?
![]()
