FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Deplasare Stuttgart

Lukas67701.09.2012 10:42

Salut.

Merge cineva in deplasarea de la Stuttgart cu masina?

Biletul la avion, blueair, este peste 800 ron, cu bagaj de cala poate ajunge si la 900 ron, ceea ce mi se pare destul de scump.

In 4, cu masina, drumul ajunge pe la 350 ron de pers.

Cineva interesat?

 

:steag_cruce_invers:

crx02.09.2012 18:33

da, si mie mi se pare cam scump cu avionul... sigur vor fi destui care vor merge cu masina, probabil va exista si varianta cu autocarul

 

si pe mine ma bate gandul sa merg