Daniel Pancu : "Întreruperea campionatului din cauza meciurilor Stelei cred că a fost o alegere foarte proastă, pentru că noi va trebui să stăm degeaba două săptămîni şi apoi vom juca şi pe căldură.Ora tîrzie de disputare a meciului, 21:45, poate fi un semn că vom juca la anul în Champions League."
:lol: :lol: :lol:
Cum comentati declaratia ? :lol:
