FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

7 mai

_yang11.04.2006 11:44

Ce mai stiti fratilor de meciul de retragere a lui [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color]???Se mai joaca???

alinush8911.04.2006 11:54

Sa speram ca nu se va mai organiza..pentru ca Steaua va juca finala.....care este pe 10 mai :wink:

_yang11.04.2006 12:40

Da n-are nici o legatura ca doar finala nu se joaca la Bucuresti si ar fi o incalzire pentru marele meci!!!

radoi8611.04.2006 13:01

Sunt de acord cu alinush89. E o situatie delicata pentru ca chiar daca practic nu are legatura cu actuala echipa, aceasta ar fi oarecum deconcentrata de acest meci in perspectiva finalei! Asa ca mai bine vorbim dupa semifinala:)! Si daca Doamne Ajuta, ajungem in finala, putem juca acest meci si dupa 10 mai! Nu cred ca s-ar supara nimeni

alinush8911.04.2006 13:08

Corect...si de ce nu..la finalul amicalului sa se prezinte Cupa UEFA :D ..cine stie..este dreptul nostru sa visam :wink:

cannavaro13.04.2006 20:10

nu are cum sa se joace eventualul meci pe 7 mai pentru ca suporterii vor pleca mai devreme in olanda pentru finala si nu vor putea fi prezenti la meci :lol: :lol:

Alex_steaua4ever13.04.2006 20:20

eu as vrea sa se joace..:)

_yang22.04.2006 01:36

Tocmai am aflat de pe gsp ca nu se mai joaca...

 

 

Pacat