FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

F.K. Ekranas - F.C. Steaua Bucuresti 0-2 (0-1)

«123»
drvladyk24.08.2012 08:41
.deci nu cred ca ar fi el un "Calcaiul lui Ahile" al echipei noastre.

 

Ala stim cu totii cine e.

gio_stgloria24.08.2012 09:21
Steaua putea sa le dea 5 azi foarte usor.

 

Eu n-am vazut acelasi meci ca si tine.

dmb24.08.2012 11:23
El este constant convocat la nationala..

Este si Tartarusanu, Marica, mai nou Mutu samd.Convocarea la nationala poate spune in alte tari ceva, la noi nu spune deci cine are interese sa vand pe cine...

iNsTiGaToR24.08.2012 12:14
Eu n-am vazut acelasi meci ca si tine.

Ocazii au avut. Iar daca unii jucatori nu jucau la misto iti garantez ca undeva pe acolo ar fi fost scoru.

numai noroc24.08.2012 16:07

cand se pot lua bilete bentru returul dintre Steaua si ekranas?

ar3s27.08.2012 12:31

Pana la urma meciul e pe National sau Ghencea?

DanielT27.08.2012 15:59

Meciul se joaca pe Ghencea .

«123»