FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CLASAMENT FINAL divizia A

i0nutz8311.04.2006 09:13

CLASAMENT final Divizia A, prima editie!

 

 

1.danutz 15 12 1 2 74-32 37p

2.omul_anonim 15 10 3 2 56-30 34p

3.kamaciuki 15 11 0 4 55-28 33p

4.i0nutz 15 10 1 4 46-32 31p

5.maniaku 15 10 0 4 1* 46-34 29p

6.dasnoop 15 7 2 6 37-43 23p

7.andreevo 15 7 1 7 42-37 22p

8.drlv 15 6 2 7 34-39 20p

9.adelpiero 15 6 2 6 1* 35-32 19p

10.alexlef 15 6 1 6 2* 17-18 17p **

11.random 15 6 1 6 2* 28-30 17p

12.alexfilip 15 5 2 7 1* 30-36 16p

13.rooney 15 3 1 11 18-34 13p ***

14.costy 15 4 1 9 1* 40-51 12p

15.thefunky 15 2 0 9 4* 12-40 2p

16. christian exclus

 

Locurile 1-9 raman in Divizia A. De sub linie, costy va merge in Divizia B. Restul au fost exclusi din campionat pentru diferite motive, neavand dreptul sa se inscrie la aceasta a doua editie.

 

Pana miercuri seara, la ora 22.00 toti cei 16 jucatori care vor compune Divizia A au obligatia sa declare AICI disponibilitatea de a participa la aceasta editie a campionatului, confirmand in acelasi timp detinerea IP-ului rootabil.

 

AU promovat din Divizia B: aditza_stelistu, stress2500, heruand20, antonio_bytzu, alin_greavu2002, adi_adinho, jok3r_sarbu, big_aly.

 

IMPORTANT: drlv85 retras. Locul lui in Divizia A va fi luat de big_aly.

Sonic11.04.2006 09:31

Sunt disponibil :) cu exceptia zilelor de Paste, poate faci si tu o pauza in privinta asta, suntem oameni si noi :D

Viper2211.04.2006 09:35

Abia astept sa inceapa noua editie.Sunt disponibil sa joc toate meciurile si am si IP rootabil.

Heruand20

nyku_myhay11.04.2006 09:38

Da vreau sa joc in divizia A,ip rootabil am,asa k numi mai ramane decat sa nu retrogradez... :P

aditza_stelistu11.04.2006 10:07
disponibilitatea de a participa la aceasta editie a campionatului, confirmand in acelasi timp detinerea IP-ului rootabil.

[/b]

 

le am pe ambele ,problema e ca vine vacanta si nu se stie pe unde o sa ma prinda .cel mai bine ar fi sa se inceapa dupa Pasti,sau mai vedem ,poate o sa raman acasa

kamaciuki11.04.2006 11:04

ok...si eu sunt disponibil...:D si sper sa iasa ceva tare...si sa nu mai stau sa ma rog de unii de pe aici ...sa jukm etapele si chestii de astea...oricum acum suntem toti seriosi si nu se mai intampla asta...si parerea mea e ca in vacanta de paste nu toti sunt acasa si io zic ca pe timpul vacantei sa luam o pauza cei care suntem plecati din localitate si eventual sa anuntam plecarea....

dani@steaua4ever11.04.2006 12:25

si eu sunt disponibil pt castigarea campionatului pt a 3 oara:D

Cel mai bine ar fi as jucam dupa paste...si eu cred k o sa fiu plecat..

i0nutz8311.04.2006 12:26

Yo nu cred ca mai joc.. Nu stiu sa instalez fifa ;)

andreevo11.04.2006 13:10

Si eu sunt disponibil, dar am aceeasi parere cu Sonic, in privinta zilelor de Paste... Bafta in "A" noilor veniti...

sconcs11.04.2006 14:44

available....si pt campionatul viitor :D

gabynumber_111.04.2006 15:29

eu sunt disponibil sa joc meciurile (odata s-a intamplat si am anuntat si am cerut amanarea ) sper sa joc bine in noul campionat (am un anunt de facut pentru cei care am jucat deja in camp trecut si am promovat impreuna:voi aveti ip meu dar eu mi l-am schimbat si o sa va dau noul ip (tot routabil) la meciuri..) O sa fie Tur-retur (eu asa sper) Bafta la toti si FORZZA Steaua

stresrp11.04.2006 16:01

joc si eu si am ip routabil...

ady_4steaua11.04.2006 17:22

de cand astept sa joc in A.. si sa razbun meciurile de baraj..a venit momentu..ady_adinho

i0nutz8315.04.2006 15:29

sa-nteleg ca ceilalti 4 nu mai continua?

gabynumber_117.04.2006 06:36

Ionutz te rog publica si tu lista de id cu toti cei din

divizia aa ca nu am id-urile la toti ca sa joc si eu amicale cu ei sa le invat jocul sa stiu ce tactica sa folosesc la meciu direct

aditza_stelistu17.04.2006 07:43

io vreau sa se scrie si userul langa id(id-ul este cel din clasament)ca incurc oamenii :lol: