FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

ECHIPA ETAPEI

«12346»
red&blue_boy30.08.2012 19:07

Portar : G. Ochoa (Ajaccio)

Fundasi : Pedro Lopez (Levante) , F. Daems ('Gladbach)

Mijlocasi : S. Gerrard (Liverpool) , W. Sneijder (Inter)

Atacant : L. Suarez (Liverpool) ( C )

blindius31.08.2012 09:54

Portar: Ochoa ( Ajaccio )

Fundasi: Vermaelen ( Arsenal ) / Diawara ( Ajaccio )

Mijlocasi: Bradley ( AS Roma ) / Cazorla ( Arsenal )

Atacant: Schahin ( Dusseldorf ) - C -

SergioAguero31.08.2012 12:32

Portar : M. ter Stegen (Borussia Mönchengladbach)

Fundasi : G. Johnson (Liverpool) , F. Diawara (Ajaccio)

Mijlocasi : P. Diop (Levante) , W. Sneijder (Inter)

Atacant : L. Suárez (Liverpool) ( C )

Maye31.08.2012 15:52

ter Stegen (Gladbach)

Lell (Levante), J.Zanetti (Inter)

Arango (Gladbach), Arteta (Arsenal)

Suarez (L`pool) ©

drvladyk01.09.2012 08:00

Portar: Ochoa ( Ajaccio )

Fundasi: José Enrique (L'pool) / Diawara ( Ajaccio )

Mijlocasi: Arteta (Arsenal)/ S. Gerrard (Liverpool)

Atacant: O. Giroud (Arsenal) Cpt

Ronnie01.09.2012 09:08

Ochoa (Ajaccio)

Skartel (Liverpool), Pedro López (Getafe)

Sneijder (Inter), Gerrard (Liverpool) ©

Hanke (Borussia)

gio_stgloria01.09.2012 17:41

Imi cer scuze de intarziere , am lasat-o pe ziua de azi si a aparut ceva neprevazut.

 

G. MunÃșa(Levante)

C. Lell ( Levante) - F. Diawara ( Ajaccio)

M. PjaniÇ ( Roma) - Cazorla ( Arsenal)

Podolski ( Arsenal)

blindius02.09.2012 10:13

@ gio_stgloria: - 3 puncte te supara? Daca sunt baietii de acord sa nu te penalizam conform reg., eu n-am nimic impotriva. Dupa cum ne-am obisnuit, deciziile le luam impreuna.

 

Program Etapa a 4- a, Echipa Etapei, Sezonul 7:

 

Estonia v Romania 07/09/12 - 21:00

Tara Galilor v Belgia 07/09/12 - 21:45

Olanda v Turcia 07/09/12 - 21:30 MECIUL DE TOP

Danemarca v Cehia 08/09/12 - 21:45

Scotia v Serbia 08/09/12 - 17:00

 

Termen de postare: Vineri, 7 septembrie, ora 20:00

 

Loturi:

 

http://www.soccerway.com/international/eur...azil/1st-round/

 

Si, probabil, in cursul saptamanii loturile se vor completa la zi si aici:

 

http://www.UEFA.com/worldcup/season=2014/t...m=13/index.html

 

Succes!

 

 

 

 

 

 

gio_stgloria02.09.2012 10:41

Am intarziat , merit penalizarea :) , nu-i bai. Respectam regulamentul.

Maye02.09.2012 14:36

Vedeti baieti, de asta imi place acest concurs. Pentru ca s-au strans oameni de caracter in jurul lui.

 

Altii ar fi facut scandal, gio nu, e constient de greseala.

 

 

Bravo ma!

 

P.S. Si nu glumesc !

red&blue_boy05.09.2012 04:30

Anul asta nu mai prind cupele europene... :(

 

 

Portar : S. Andersen (Danemarca)

Fundasi : Chiriches (Romania) , C. Berra (Scotia)

Mijlocasi : E. Hazard (Belgia) , C. Eriksen (Danemarca)

Atacant : R. van Persie (Olanda) ( C )

blindius06.09.2012 10:43

@red&blue_boy: lasa ca nu stim de unde sar punctele bonus, uite ce ne-a facut Arsenal1886Steaua1947 in etapa trecuta! S-ar putea sa devina o statistica serioasa faptul ca nou-venitii castiga la prima participare. :worthy:

 

Portar: Krul ( Olanda )

Fundasi: Jacobsen ( Danemarca ) / Rat ( Romania )

Mijlocasi: C. Eriksen ( Danemarca ) / Hazard ( Belgia )

Atacant: D. Mertens ( Belgia ) - C -

 

Ce lot au belgienii ! :shifty:

red&blue_boy06.09.2012 11:26

Nu prea cred. Se pare ca am luat teapa la transferuri.

Plus ca si gazonul a fost greu, arbitrii potrivnici...

 

Doar Messi ne mai poate scoate din foame... :)

SergioAguero06.09.2012 12:24

@red&blue_boy: lasa ca nu stim de unde sar punctele bonus, uite ce ne-a facut Arsenal1886Steaua1947 in etapa trecuta! S-ar putea sa devina o statistica serioasa faptul ca nou-venitii castiga la prima participare. :worthy:

 

 

Anul asta va bateti pentru locul 2 fular-campionii

 

 

 

 

 

 

Portar:T. Courtois (Belgia)

 

Fundasi: D. Agger(Danemarca) , Chiriches (Romania)

 

Mijlocasi: Hazard (Belgia) , Z. ToÅ¡iÇ (Serbia)

 

Atacant:K. Huntelaar (Olanda) ( C )

 

 

Maye06.09.2012 18:15

Andersen (Danemarca)

Vertonghen (Belgia), Agger (Danemarca)

Hazard (Belgia), Aiden McGeady (Scotia)

Huntelaar (Olanda) ©

gio_stgloria07.09.2012 08:08

McGregor(Scotia)

Ivanovic (Serbia) - Rat (Romania)

M. Dembélé(Belgia) - E. Hazard(Belgia)

Huntelaar (Olanda) ©

Ronnie07.09.2012 09:18

Lindegaard (Danemarca)

Agger (Danemarca), Rat (Romania)

Hazard (Belgia), Torje (Romania)

Van Persie (Olanda) ©

Arsenal1886Steaua194707.09.2012 12:55

Cech(Cehia)

Vermaelen(Belgia)©,Chiriches(Romania)

Witsel(Belgia),C. Eriksen ( Danemarca )

Huntelaar(Olanda)

Ronnie07.09.2012 14:00

Blindica, imi schimbi si mie te rog pe Rat cu Goian. Multam :D

drvladyk07.09.2012 14:45

Portar:T. Courtois (Belgia)

Fundasi: Jacobsen ( Danemarca ) Goian ( Romania)

mijlocasi: Hazard (Belgia) C. Eriksen ( Danemarca )

Atacant: Mister Hatrick from MU ( olanda) Cpt

 

PS ziceti daca nu joaca vanPersie, ca nu l-ati mai pus niciunul

PS I: gata e ok ca il are si fratele de la Bacau :P

Ronnie07.09.2012 15:05

Ce sa stie teranii 'estia?! Toti pe Huntelaar de zici ca-i Messi :D

drvladyk07.09.2012 15:08

pai intrasem in panica, ca poate nu joaca, pe urma l-am vazut la tine si m-am linistit. cativa din ei nu il pun de ciuda, nu dau nume ca se stiu ei:P

gio_stgloria07.09.2012 17:11
pai intrasem in panica, ca poate nu joaca, pe urma l-am vazut la tine si m-am linistit. cativa din ei nu il pun de ciuda, nu dau nume ca se stiu ei:P

la olanda nu joaca toti distrusii , normal ca o sa fie rezerva

red&blue_boy07.09.2012 17:15
PS ziceti daca nu joaca vanPersie, ca nu l-ati mai pus niciunul

PS I: gata e ok ca il are si fratele de la Bacau :P

 

Bah, vezi ca l-am pus si eu, ba inaintea voastra. :P

Dar nah, eu nu-ti sunt frate, daca nu simpatizez cu United.. :(

drvladyk07.09.2012 18:42

scuze nu vazusem...

 

«12346»