Portar : G. Ochoa (Ajaccio)
Fundasi : Pedro Lopez (Levante) , F. Daems ('Gladbach)
Mijlocasi : S. Gerrard (Liverpool) , W. Sneijder (Inter)
Atacant : L. Suarez (Liverpool) ( C )
Portar : G. Ochoa (Ajaccio)
Fundasi : Pedro Lopez (Levante) , F. Daems ('Gladbach)
Mijlocasi : S. Gerrard (Liverpool) , W. Sneijder (Inter)
Atacant : L. Suarez (Liverpool) ( C )
Portar: Ochoa ( Ajaccio )
Fundasi: Vermaelen ( Arsenal ) / Diawara ( Ajaccio )
Mijlocasi: Bradley ( AS Roma ) / Cazorla ( Arsenal )
Atacant: Schahin ( Dusseldorf ) - C -
Portar : M. ter Stegen (Borussia Mönchengladbach)
Fundasi : G. Johnson (Liverpool) , F. Diawara (Ajaccio)
Mijlocasi : P. Diop (Levante) , W. Sneijder (Inter)
Atacant : L. Suárez (Liverpool) ( C )
ter Stegen (Gladbach)
Lell (Levante), J.Zanetti (Inter)
Arango (Gladbach), Arteta (Arsenal)
Suarez (L`pool) ©
Portar: Ochoa ( Ajaccio )
Fundasi: José Enrique (L'pool) / Diawara ( Ajaccio )
Mijlocasi: Arteta (Arsenal)/ S. Gerrard (Liverpool)
Atacant: O. Giroud (Arsenal) Cpt
Ochoa (Ajaccio)
Skartel (Liverpool), Pedro López (Getafe)
Sneijder (Inter), Gerrard (Liverpool) ©
Hanke (Borussia)
Imi cer scuze de intarziere , am lasat-o pe ziua de azi si a aparut ceva neprevazut.
G. MunÃșa(Levante)
C. Lell ( Levante) - F. Diawara ( Ajaccio)
M. PjaniÇ ( Roma) - Cazorla ( Arsenal)
Podolski ( Arsenal)
@ gio_stgloria: - 3 puncte te supara? Daca sunt baietii de acord sa nu te penalizam conform reg., eu n-am nimic impotriva. Dupa cum ne-am obisnuit, deciziile le luam impreuna.
Program Etapa a 4- a, Echipa Etapei, Sezonul 7:
Estonia v Romania 07/09/12 - 21:00
Tara Galilor v Belgia 07/09/12 - 21:45
Olanda v Turcia 07/09/12 - 21:30 MECIUL DE TOP
Danemarca v Cehia 08/09/12 - 21:45
Scotia v Serbia 08/09/12 - 17:00
Termen de postare: Vineri, 7 septembrie, ora 20:00
Loturi:
http://www.soccerway.com/international/eur...azil/1st-round/
Si, probabil, in cursul saptamanii loturile se vor completa la zi si aici:
http://www.UEFA.com/worldcup/season=2014/t...m=13/index.html
Succes!
Am intarziat , merit penalizarea
, nu-i bai. Respectam regulamentul.
Vedeti baieti, de asta imi place acest concurs. Pentru ca s-au strans oameni de caracter in jurul lui.
Altii ar fi facut scandal, gio nu, e constient de greseala.
Bravo ma!
P.S. Si nu glumesc !
Anul asta nu mai prind cupele europene... ![]()
Portar : S. Andersen (Danemarca)
Fundasi : Chiriches (Romania) , C. Berra (Scotia)
Mijlocasi : E. Hazard (Belgia) , C. Eriksen (Danemarca)
Atacant : R. van Persie (Olanda) ( C )
@red&blue_boy: lasa ca nu stim de unde sar punctele bonus, uite ce ne-a facut Arsenal1886Steaua1947 in etapa trecuta! S-ar putea sa devina o statistica serioasa faptul ca nou-venitii castiga la prima participare. ![]()
Portar: Krul ( Olanda )
Fundasi: Jacobsen ( Danemarca ) / Rat ( Romania )
Mijlocasi: C. Eriksen ( Danemarca ) / Hazard ( Belgia )
Atacant: D. Mertens ( Belgia ) - C -
Ce lot au belgienii ! ![]()
Nu prea cred. Se pare ca am luat teapa la transferuri.
Plus ca si gazonul a fost greu, arbitrii potrivnici...
Doar Messi ne mai poate scoate din foame... ![]()
@red&blue_boy: lasa ca nu stim de unde sar punctele bonus, uite ce ne-a facut Arsenal1886Steaua1947 in etapa trecuta! S-ar putea sa devina o statistica serioasa faptul ca nou-venitii castiga la prima participare.
Anul asta va bateti pentru locul 2 ![]()
Portar:T. Courtois (Belgia)
Fundasi: D. Agger(Danemarca) , Chiriches (Romania)
Mijlocasi: Hazard (Belgia) , Z. ToÅ¡iÇ (Serbia)
Atacant:K. Huntelaar (Olanda) ( C )
Andersen (Danemarca)
Vertonghen (Belgia), Agger (Danemarca)
Hazard (Belgia), Aiden McGeady (Scotia)
Huntelaar (Olanda) ©
McGregor(Scotia)
Ivanovic (Serbia) - Rat (Romania)
M. Dembélé(Belgia) - E. Hazard(Belgia)
Huntelaar (Olanda) ©
Lindegaard (Danemarca)
Agger (Danemarca), Rat (Romania)
Hazard (Belgia), Torje (Romania)
Van Persie (Olanda) ©
Cech(Cehia)
Vermaelen(Belgia)©,Chiriches(Romania)
Witsel(Belgia),C. Eriksen ( Danemarca )
Huntelaar(Olanda)
Blindica, imi schimbi si mie te rog pe Rat cu Goian. Multam ![]()
Portar:T. Courtois (Belgia)
Fundasi: Jacobsen ( Danemarca ) Goian ( Romania)
mijlocasi: Hazard (Belgia) C. Eriksen ( Danemarca )
Atacant: Mister Hatrick from MU ( olanda) Cpt
PS ziceti daca nu joaca vanPersie, ca nu l-ati mai pus niciunul
PS I: gata e ok ca il are si fratele de la Bacau ![]()
Ce sa stie teranii 'estia?! Toti pe Huntelaar de zici ca-i Messi ![]()
pai intrasem in panica, ca poate nu joaca, pe urma l-am vazut la tine si m-am linistit. cativa din ei nu il pun de ciuda, nu dau nume ca se stiu ei:P
pai intrasem in panica, ca poate nu joaca, pe urma l-am vazut la tine si m-am linistit. cativa din ei nu il pun de ciuda, nu dau nume ca se stiu ei:P
la olanda nu joaca toti distrusii , normal ca o sa fie rezerva
PS ziceti daca nu joaca vanPersie, ca nu l-ati mai pus niciunulPS I: gata e ok ca il are si fratele de la Bacau
Bah, vezi ca l-am pus si eu, ba inaintea voastra. ![]()
Dar nah, eu nu-ti sunt frate, daca nu simpatizez cu United.. ![]()
scuze nu vazusem...