Olaroiule cat ai degand sa-l mai tzii pe cel mai mare ratangiu al tuturor timpurilor in teren? Ca sa nu mai vb de faptul ca arata ca o leguma stoarsa pe teren. Trage Steaua in jos!!! Deschide ochii omule!!!!
Olaroiule cat ai degand sa-l mai tzii pe cel mai mare ratangiu al tuturor timpurilor in teren? Ca sa nu mai vb de faptul ca arata ca o leguma stoarsa pe teren. Trage Steaua in jos!!! Deschide ochii omule!!!!
BAH RATATULE CE PLM AI KU DIKA. cand DADEA GOLURI ERA BUN. acum cand TRECE PRINTR-O PASA MAI PROASTA IL INJURI. ISEI IN PLM AFARA DE PE CHAT I INTRA DRAQ PE DIANMOMUIA.NET KA acolo ITI E LOKUL. JAVRA IMPUTITA CE ESTI. FORZA Steaua. SPRE 23.
VA ROG SA NU IMI STERGETI KOMENTARIUL DE MAI SUS. AM SPUS UN ADEVAR. ACEST RATAT NU ARE CE CAUTA PE ACEST SITE. FORZA Steaua. SPRE 23.
uiti repede ca a scos echipa din situatii grele prin executiile sale. Ai uitat ca in tur a marcat pentru 2-0 la meciul cu Dinamo!!! Ai uitat ca e practic golgeterul echipei noastre.... Ai uitat ca ne-a adus practic titlul 22 anul trecut prin faptul ca numai el marca in retur! Dica e un jucator esential, nici vorba sa fie indepartat de la echipa...
Mai este un topic pe aceasta tema deschis!
http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php?t=3115
Sau poate poti vb. chiar la sectiunea Echipa Stelei despre Dica...
http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php...=1777&start=150