FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Dica nu are ce cauta in lotul Stelei!!!

The_Cidd10.04.2006 08:06

Olaroiule cat ai degand sa-l mai tzii pe cel mai mare ratangiu al tuturor timpurilor in teren? Ca sa nu mai vb de faptul ca arata ca o leguma stoarsa pe teren. Trage Steaua in jos!!! Deschide ochii omule!!!!

Radu1810.04.2006 08:25

BAH RATATULE CE PLM AI KU DIKA. cand DADEA GOLURI ERA BUN. acum cand TRECE PRINTR-O PASA MAI PROASTA IL INJURI. ISEI IN PLM AFARA DE PE CHAT I INTRA DRAQ PE DIANMOMUIA.NET KA acolo ITI E LOKUL. JAVRA IMPUTITA CE ESTI. FORZA Steaua. SPRE 23.

Radu1810.04.2006 08:30

VA ROG SA NU IMI STERGETI KOMENTARIUL DE MAI SUS. AM SPUS UN ADEVAR. ACEST RATAT NU ARE CE CAUTA PE ACEST SITE. FORZA Steaua. SPRE 23.

sorin_77710.04.2006 08:30

uiti repede ca a scos echipa din situatii grele prin executiile sale. Ai uitat ca in tur a marcat pentru 2-0 la meciul cu Dinamo!!! Ai uitat ca e practic golgeterul echipei noastre.... Ai uitat ca ne-a adus practic titlul 22 anul trecut prin faptul ca numai el marca in retur! Dica e un jucator esential, nici vorba sa fie indepartat de la echipa...

 

Mai este un topic pe aceasta tema deschis!

 

http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php?t=3115

 

Sau poate poti vb. chiar la sectiunea Echipa Stelei despre Dica...

 

http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php...=1777&start=150