FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

www.cheya.ro

Melku09.04.2006 22:29

http://www.cheya.ro

 

deh,reclama..daca tot e gratis :D

alinush8911.04.2006 11:43

mda....cine-s astia?:D

cristian01411.04.2006 12:27

Anonimi cu idei multe. :wink:

Melku11.04.2006 15:51

Nu sunt chiar anonimi :D

 

Unul din ei a facut parte din trupa Morometzii, altul are album scos pe piata acum cativa ani cu alta trupa.

_yang22.04.2006 01:40
Nu sunt chiar anonimi  :D  

 

Unul din ei a facut parte din trupa Morometzii, altul are album scos pe piata acum cativa ani cu alta trupa.

 

Cam slabuti baieti...fara suparare

Melku22.04.2006 12:41

Fiecare cu parerea lui,eu ascultand in jur de 8 piese de la ei mi-am format alta impresie,oricum nu stiu daca poti sa spui ca sunt slabuti...poate piesa nu ti-a placut dar ei ca trupa sunt printre putinele care chiar lucreaza la piese si sunt super profesionisti,asculta cu atentie negativele cat de lucrate sunt si cum o dau pe ele...tehnica..alea :wink:

_yang22.04.2006 12:54
Fiecare cu parerea lui,eu ascultand in jur de 8 piese de la ei mi-am format alta impresie,oricum nu stiu daca poti sa spui ca sunt slabuti...poate piesa nu ti-a placut dar ei ca trupa sunt printre putinele care chiar lucreaza la piese si sunt super profesionisti,asculta cu atentie negativele cat de lucrate sunt si cum o dau pe ele...tehnica..alea  :wink:

 

Adevarul e ca n-am ascultat decat o piesa si nu poti sa-ti faci o impresie prea buna dupa doar atat dar oricum mai au de munca.Astept primul album sa vad ce pot ...

Melku10.05.2006 23:40

Noua versiune a site-ului www.Cheya.ro !

Melku19.05.2006 00:27

profil Cheya @myspace.com

 

http://www.myspace.com/cheya4ever :mrgreen: