mda....cine-s astia?![]()
Anonimi cu idei multe. :wink:
Nu sunt chiar anonimi ![]()
Unul din ei a facut parte din trupa Morometzii, altul are album scos pe piata acum cativa ani cu alta trupa.
Nu sunt chiar anonimi![]()
Unul din ei a facut parte din trupa Morometzii, altul are album scos pe piata acum cativa ani cu alta trupa.
Cam slabuti baieti...fara suparare
Fiecare cu parerea lui,eu ascultand in jur de 8 piese de la ei mi-am format alta impresie,oricum nu stiu daca poti sa spui ca sunt slabuti...poate piesa nu ti-a placut dar ei ca trupa sunt printre putinele care chiar lucreaza la piese si sunt super profesionisti,asculta cu atentie negativele cat de lucrate sunt si cum o dau pe ele...tehnica..alea :wink:
Fiecare cu parerea lui,eu ascultand in jur de 8 piese de la ei mi-am format alta impresie,oricum nu stiu daca poti sa spui ca sunt slabuti...poate piesa nu ti-a placut dar ei ca trupa sunt printre putinele care chiar lucreaza la piese si sunt super profesionisti,asculta cu atentie negativele cat de lucrate sunt si cum o dau pe ele...tehnica..alea :wink:
Adevarul e ca n-am ascultat decat o piesa si nu poti sa-ti faci o impresie prea buna dupa doar atat dar oricum mai au de munca.Astept primul album sa vad ce pot ...
Noua versiune a site-ului www.Cheya.ro !