FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Astra Ploiesti - Steaua Bucuresti 3-4 (2-2)

«12»
i0nutz8328.07.2012 19:36

Stie cineva ce cota era la peste 6.5 goluri? :)

iNsTiGaToR28.07.2012 19:38
Stie cineva ce cota era la peste 6.5 goluri? :)

 

40 la Stanleybet.

i0nutz8328.07.2012 19:46

Astra clar nu mai marcheaza Poate iese 3-5 :)

Adrian28.07.2012 20:01

Mai are foarte multe de invatat Reghe. Iar primul lucru la care trebuie sa lucreze e mentalitatea. Inca nu are mentalitate de antrenor mare. Gandeste tot ca un antrenor mic si asta da nesiguranta echipei.

 

Cred ca asta a fost in ultimii 7 ani si va mai fi multa vreme de acum calcaiul lui Ahile al Stelei. Lipsa de incredere in propriile forte. Jucatorii joaca cu frica, antrenorii antreneaza cu frica, nu au spiritul ala de luptator in ei. De asta o tot dau asa in bara.

 

 

Pe Lupu nu trebuia sa-l schimbe. Enache ala a fost fantastic azi. Cred ca si daca il avea pe Latovlevici in fata, la fel facea. A fost ziua lui. Cu schimbarea la pauza, clar nu i-a facut bine lui Lupu. Sper sa nu fie dat acum afara.

 

Rusescu e un atacant fenomenal. Poate sa ajunga foarte mare. De mult nu am vazut la Steaua un atacant cu atata foame de gol. Nici Kapetanos nu avea pofta de gol asa mare.

S.Mariuss28.07.2012 20:05

ce se ia ciobanul de acelasi Lupu pe care acum o saptamana vroia sa ia zeci de milioane :-j

danimarcu28.07.2012 20:10
Stie cineva ce cota era la peste 6.5 goluri? :)

 

Iar isi ia Reghe un apartament prin SUA dupa meciul asta!... :)

Virgil28.07.2012 21:20

Nu conteaza cate goluri primesti daca marchezi cu unul mai mult. Maurul (Reghe) si-a facut datoria si Steaua se afla pe locul 2 cu maxim de puncte. Asta e tot ce conteaza.

In plus i-a facut si damblaua lui Gigi, jucand cu Martinovici si Nikolici din primul minut.

Virgil28.07.2012 21:27
ce se ia ciobanul de acelasi Lupu pe care acum o saptamana vroia sa ia zeci de milioane :-j

Lasa-l in plata Domnului, doar stii ca nu e in toate mintile.

emil8604.08.2012 14:08

Mi-a placut meciul. Baietii au alergat destul de mult si au reusit sa si inscrie 4 goluri spre surprinderea multora..

«12»