FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Coregrafia cainilor

sergiu_titan09.04.2006 08:59

Mama au inebunit site-urile, ziarele de sport,- cainii incercand astazi sa faca o coregrafie "colosala" preluata direct din Italia serie C3. Nu se stie nimic fiind tinuta secret, singurele informatii despre acest spectacol fiind WWW.fototifo.it, www.tifonet.it si alte siteuri. Ne asteptam la ceva ce nu am vazut adica poze mai vechi 1998-2000.

antonika09.04.2006 09:11

fratee, astias cainii, in vocabularu lor de 150 de cuvinte(pte chiar exagerez) nau cuvintu 'original' si au ales o coregrafie din seria a 3a ca aia e valoarea lor.... FORZA Steaua FORZA Steaua ALE ALE

Ionut_stelistu09.04.2006 09:36

ce caini..si maidanezii de la strada mea sunt mai destepti :P :lol:

weeezer_2009.04.2006 09:52

mâţe, Ionuţ, mâţe...

Meth0dMan09.04.2006 10:26

sper ca o sa avem si noi o coregrafie misto sa facem pipi pe ei 8)

sergiu_titan09.04.2006 12:59

Daca tradizione - mesajul "vizionare placuta"!!! nu mai este surpriza, nu mai e nici un fel de surpriza...

sorin_77709.04.2006 13:13

sa faca mama coregreafiilor impreuna cu "tatal" lor... noi sa batem in teren si sa vezi apoi coregrafie la final :lol: :lol: :lol:

dbd09.04.2006 18:31

acu a inceput a doua repriza si de la TV s-a vazut ceva ceva coregrafia...nu e rea...

IONUTZ-CIPRIAN10.04.2006 07:33

:evil: >>>Ce Coregrafie mai?Eu unul nu am vazut nimik aseara,erau unii in rosu galben si albastru si atat!Mai mult de atat nimik!!!Daca vedeam ceva senzational mai ziceam si eu dar asa "VARZA"!!!>>> :twisted: