09.07.2012 14:12
Scuzati-ma daca nu am facut topicul unde trebuia sau daca mai exista unu' la fel.
Vreau sa comand Bascuta "65 de ani" de pe hooligan-shop , dar nu primesc niciun raspuns de la cei de pe site . Am comandat de 2 ori si am asteptat sa primesc mail-ul de la ei , dar nu a venit .
Poate fac eu ceva gresit cand trimit comanda si de asta am postat aici pentru ca m-am gandit ca poate imi spune cineva care a mai comandat ce trebuie sa fac .
Ei mai au magazin ? Ca pe site am citit ca se poate cumpara doar online .
