FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cum cumpar de pe hooligan-shop ?

DanielT09.07.2012 14:12

Scuzati-ma daca nu am facut topicul unde trebuia sau daca mai exista unu' la fel.

Vreau sa comand Bascuta "65 de ani" de pe hooligan-shop , dar nu primesc niciun raspuns de la cei de pe site . Am comandat de 2 ori si am asteptat sa primesc mail-ul de la ei , dar nu a venit .

Poate fac eu ceva gresit cand trimit comanda si de asta am postat aici pentru ca m-am gandit ca poate imi spune cineva care a mai comandat ce trebuie sa fac .

Ei mai au magazin ? Ca pe site am citit ca se poate cumpara doar online .

Azzido09.07.2012 17:55

poate au venit mailurile dar sunt in folderul de spam.

DanielT09.07.2012 22:35

Am verificat in fiecare si acolo ,dar nici urma . Poate au probleme cu site-ul ...