FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ce jucator v-a impresionat in actuala editie a UEFA?

weeezer_2008.04.2006 21:55

pt mine e evident... Joaquim de la Betis 8O

I.N.Money09.04.2006 10:50

Atacantul lui Zenit,Kerzachov parca...a dat niste goluri de kilograma...

mahay09.04.2006 11:45

clar...Goian...dintr-un necunoscut a devenit o certitudine...

antonika09.04.2006 14:36

Goian si Banel evident....

sorin_77709.04.2006 15:07

Goian, fara discutie...

vio_stelistu_4ever09.04.2006 15:15

Carlos,Goian SI Nicolita 8) 8) 8)

Motanu D09.04.2006 15:39

Intreaga echipa a rapidului. Au reusit incredibila performanta de a-si depasi cu 300% valoarea !

Nu-i nimic insa, se vor intoarce acusi la valoaea lor binecunoscuta (si reala).

weeezer_2009.04.2006 16:45

ok, bravo, sunteti intai stelisti, apoi romani, e de inteles... ok, sa lasam Steaua si rapidul la o parte, din restul echipelor, cine?

dbd09.04.2006 18:30

Goian si Banel...

DTP-Ludacris15.04.2006 09:21

Banel,Goian,Carlos(chiar dak a gafat..a avut cateva interventii salvatoare in returul de la sevilla),Juaquin,Jimmy F. Hasselbaink :lol:

alinush8915.04.2006 10:31
Atacantul lui Zenit,Kerzachov parca...a dat niste goluri de kilograma...

Cat era kilogramu' de a dat asta atatea goluri? :lol: :lol: :lol: ..scuza-ma ca te corectez..goluri de kinograma

DTP-Ludacris15.04.2006 10:40
Atacantul lui Zenit,Kerzachov parca...a dat niste goluri de kilograma...

Cat era kilogramu' de a dat asta atatea goluri? :lol: :lol: :lol: ..scuza-ma ca te corectez..goluri de kinograma

 

:lol: :lol: :lol:

I.N.Money15.04.2006 11:15
Atacantul lui Zenit,Kerzachov parca...a dat niste goluri de kilograma...

Cat era kilogramu' de a dat asta atatea goluri? :lol: :lol: :lol: ..scuza-ma ca te corectez..goluri de kinograma

:lol: dap..cred ca mi-era foame cand am postat. :lol:
_yang15.04.2006 11:48

De la Steaua se pare ca Nicolita (pe care-l vedeam mult mai slab) .

vio_stelistu_4ever15.04.2006 12:24

Nicolita fara discutie. :D

redandblue15.04.2006 14:40

Dorin Goian...

pisybaby15.04.2006 15:23

Banel Nicolita fara alte comentarii....BRAVO :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Virgil15.04.2006 17:59

Exaceptandu-i pe cei de la Steaua,unde pentru mine "cap de lista" ramane Radoi,as vrea sa-l metionez pe Moldovan.Are un simt al golului fantastic.

stoclesh15.04.2006 18:55
NORMAL CA BANELINHO!!!...Dc? Pt ca el se zbate pt orice minge...pune suflet...stie pt ce joaca...isi da si ultima suflare pe teren...rar se mai gaseste un jucator ca el!!! Dak nu era el....nu cred ca Steaua ar mai fi ajuns pana aici!!! 8) :wink:
helena_steaua15.04.2006 19:35

ce m-a impresionat cel mai mult?????nu zic jucatori ci zic antrenor:Razvan Lucescu..tot respectul pt el