pt mine e evident... Joaquim de la Betis 8O
pt mine e evident... Joaquim de la Betis 8O
Atacantul lui Zenit,Kerzachov parca...a dat niste goluri de kilograma...
clar...Goian...dintr-un necunoscut a devenit o certitudine...
Goian si Banel evident....
Goian, fara discutie...
Carlos,Goian SI Nicolita 8) 8) 8)
Intreaga echipa a rapidului. Au reusit incredibila performanta de a-si depasi cu 300% valoarea !
Nu-i nimic insa, se vor intoarce acusi la valoaea lor binecunoscuta (si reala).
ok, bravo, sunteti intai stelisti, apoi romani, e de inteles... ok, sa lasam Steaua si rapidul la o parte, din restul echipelor, cine?
Goian si Banel...
Banel,Goian,Carlos(chiar dak a gafat..a avut cateva interventii salvatoare in returul de la sevilla),Juaquin,Jimmy F. Hasselbaink :lol:
Atacantul lui Zenit,Kerzachov parca...a dat niste goluri de kilograma...
Cat era kilogramu' de a dat asta atatea goluri? :lol: :lol: :lol: ..scuza-ma ca te corectez..goluri de kinograma
Atacantul lui Zenit,Kerzachov parca...a dat niste goluri de kilograma...Cat era kilogramu' de a dat asta atatea goluri? :lol: :lol: :lol: ..scuza-ma ca te corectez..goluri de kinograma
:lol: :lol: :lol:
:lol: dap..cred ca mi-era foame cand am postat. :lol:Atacantul lui Zenit,Kerzachov parca...a dat niste goluri de kilograma...Cat era kilogramu' de a dat asta atatea goluri? :lol: :lol: :lol: ..scuza-ma ca te corectez..goluri de kinograma
De la Steaua se pare ca Nicolita (pe care-l vedeam mult mai slab) .
Nicolita fara discutie. ![]()
Dorin Goian...
Banel Nicolita fara alte comentarii....BRAVO :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Exaceptandu-i pe cei de la Steaua,unde pentru mine "cap de lista" ramane Radoi,as vrea sa-l metionez pe Moldovan.Are un simt al golului fantastic.
ce m-a impresionat cel mai mult?????nu zic jucatori ci zic antrenor:Razvan Lucescu..tot respectul pt el