Pe mine chiar ma lasa rece daca Hagi pleaca sau nu, oricum ultima stire e ca ramane. Eu ma bucur ca Poli n-are rezultate si este acum acolo la ei o atmosfera exact ca la "mitici" cum le "place" lor, aia din alta tara, da ei sunt din tara lui fulgerul bragadiru si acolo vor ramane. Se pare ca le era prea bine pe locul 3 sau 4 cand era Olaroiu, acum o fi mai bine pe 6, treaba lor. Oricum dupa parerea mea Hagi nu este un antrenor bun ci a fost mult umflat, si in ultimul rand m-a scarbit refuzul lui de a antrena Steaua, dar pana la urma a iesit mai mult decat bine pentru Steaua si acum chiar imi pare bine ca nu a acceptat cine stie ce se intampla cu el antrenor, mai bine ca acum nu cred ca putea sa fie. Si inca un lucru, i-a exclus pe Stoica si Caramarin, cu Stoica sunt de acord la ce declaratii a dat el despre Steaua daca l-as vedea pe strada l-as scuipa(asa cum l-as scuipa si pe Fl. Dumitru) dar Caramarin e cel mai bun om al timisoarei, oricum poate il va lua Steaua, sper.