29.06.2012 14:17
Salut,
M-am mutat curand in Bucuresti si as vrea sa imi fac abonament. Stie cineva cand se pun in vanzare si unde?
10x
Salut,
M-am mutat curand in Bucuresti si as vrea sa imi fac abonament. Stie cineva cand se pun in vanzare si unde?
10x
Iti dai seama ca nu se vor pune abonamente in vanzare din moment ce jucam si in Ghencea si pe Arena.
la morga cica se fac abonamente, ca pacienti. MORGA NORD ii zice.
La Bacau e 35 de lei abonamentu' la autobuz. Acum s-ar putea sa se scumpeasca ca e firma lu' Sechelariu si o pierdut marlanu' alegerile. just sayin'..
Da, cam asa e si la Trans-sil in Mures.
bai marlanilor voi alungati clientii:![]()
)![]()
)
nu boss, noi gandim pozitiv si ii trimitem spre morga, ca si aia au nevoie de clienti. ![]()