FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Abonamente

Gyba29.06.2012 14:17

Salut,

 

M-am mutat curand in Bucuresti si as vrea sa imi fac abonament. Stie cineva cand se pun in vanzare si unde?

10x

Daniel-Ionut29.06.2012 14:48

Iti dai seama ca nu se vor pune abonamente in vanzare din moment ce jucam si in Ghencea si pe Arena.

Kellerman29.06.2012 14:51

la morga cica se fac abonamente, ca pacienti. MORGA NORD ii zice.

Ronnie29.06.2012 15:13

La Bacau e 35 de lei abonamentu' la autobuz. Acum s-ar putea sa se scumpeasca ca e firma lu' Sechelariu si o pierdut marlanu' alegerile. just sayin'..

Kellerman29.06.2012 15:54

Da, cam asa e si la Trans-sil in Mures.

drvladyk29.06.2012 16:49

bai marlanilor voi alungati clientii::)):)):)):))

Kellerman29.06.2012 17:12

nu boss, noi gandim pozitiv si ii trimitem spre morga, ca si aia au nevoie de clienti. :D