27.06.2012 10:56
Stie cineva/are cineva garsoniera de inchiriat ,de preferat tineretului,timpuri noi,nerva traian,piata sudului,universitate,armeneasca,?Ma tot lovesc de agentii imobiliari.Caut ceva mobilat(pat ,nu canapea extensibila),utilat(inclusiv masina de spalat).Ofer 200-220 euro.
