19.06.2012 18:49
Salut,
am tricoul din vremea cand inca ma interesa fotbalul in general si Steaua in special. In 2005 Steaua a venit la Constanta si echipa a fost cazata la Hotel Bulevard in Mamaia, acolo i-am asteptat si le-am luat autografe: Radoi, Zenga, P. Marin, Nicolita, Ogararu, Nesu, A. Cristea, Dica.
Nu am purtat tricoul niciodata, nici macar in casa, ca sa nu-l deteriorez. Nu intentionam sa-l vand vreodata, dar nici fotbalul nici Steaua nu mai sunt ce au fost. Acum nu mai inseamna mare lucru pentru mine acest tricou si e pacat sa stea in sifonier degeaba.
pret: 300 lei, negociabil. Daca aveti intrebari, nelamuriri, va stau la dispozitie.
poze aici
Multumesc!
