Salut toti stelistii de pe acest forum.
Am si eu o intrebare...de unde se poate procura biletele pt finala cupei UEFA si cam la ce bani ajunge...intreb asta pt ca stim cu totii ca o sa o vedem pe Steaua in finala.![]()
Salut toti stelistii de pe acest forum.
Am si eu o intrebare...de unde se poate procura biletele pt finala cupei UEFA si cam la ce bani ajunge...intreb asta pt ca stim cu totii ca o sa o vedem pe Steaua in finala.![]()
uitate p net pt bilete neutre, biletele pt stelisti se vor vinde deabea dupa semi cam pe 1 mai, si zi si mie cam p la cat ajung
nu mai stiu unde am vazut, da erau intre 30 si ceva de Euro si 120. Stadionu are 31600 de locuri si biletele se-mpart intre suporterii celor doua echipe, cea mai mare parte, in mod egal si 6000 de bilete pt neutrii. Nu stiu de unde se pot lua da cred ca vor trimite catre clubul nostru biletele ce ni se cuvin, sau mare parte din ele. Transportu dus-intors ajunge cam la 120 de Euro (cu avionu pana-n Maastricht si de acolo cu trenu la Eindhoven, ca aia cica n-au aeroport), poate mai ieftin daca obtii reduceri de grup sau gasesti vreo oferta, ceva.
mai intai sa trecem de BORO si apoi sa ne gandim sa ne rezervam bilete pt finala...
parerea me e ca o sa fie la fel can meciu cu Betis.. la fel o sa ne calificam.... si la finala mergem sigur
DE AICI ITI POTI REZERVA SI CUMPARA BILETUL LA FINALA UEFA DIN 2006
http://www.UEFA.com/competitions/UEFACup/n...sId=396105.html
io ma intreb unde as putea gasi bilete pt finala UCL din 2009... ca am o presimtire
:D:D