FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Inchiderea contului

vladi_8907.06.2012 17:55

Intrebare: cum imi pot inchide contul de pe forum? Deci nu vreau sa il schimb, vreau sa il inchid.

 

Multumesc

 

 

 

 

Lays07.06.2012 17:59

de ce, te-ai reprofilat pe alta echipa? :)

vladi_8908.06.2012 16:10
de ce, te-ai reprofilat pe alta echipa? :)

 

 

Vreau sa il inchid pentru ca tot nu il folosesc. Dar nu trec la alta echipa! :)

1on08.06.2012 18:41

Mutat la propuneri, sugestii si reclamatii.

axl08.06.2012 19:13

Pm la Azzido, te rezolva la minut.

drvladyk08.06.2012 19:25

mama, da cate discutii ca nu mai intra asta... pai daca nu mai intra ce il mai intereseaza daca se sterge sau nu?

Ronnie08.06.2012 19:28

Si-o fi gasit o stelista si sa nu-i citeasca nevasta mesajele private. :D

Azzido10.06.2012 12:25

rezolvat