FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Replici "inteligente" ale fotbalistilor

Dan2306.06.2012 13:59

1. Claudiu Raducanu, fost fotbalist al Stelei: Canicula a mai facut două victime? Sper ca Politia să-și facă datoria si s-o prindă.

 

2. Gheorghe Hagihttp://www.dcnews.ro/2012/03/divorturile-generatiei-de-aur/: Omul este o persoană umană.

 

3. Cristi Tanase, intrebat intr-un restaurant dacă doreste friptura stropită cu vin, a raspuns: Nu, că sunt cu masina.

emil8619.06.2012 14:48

Clauduiu Raducanu nu era in stare sa lege doua cuvinte. Bine ca si-a facut datoria la Steaua, pentru ca pana la urma, asta e tot ce conteaza.

Tupac Amaru19.06.2012 16:37
Clauduiu Raducanu nu era in stare sa lege doua cuvinte. Bine ca si-a facut datoria la Steaua, pentru ca pana la urma, asta e tot ce conteaza.

 

Dane, la punctul 3 nu e nimic de ras: vinul cu care era stropita friptura s-ar fi regasit intr-un test alcoolic....

Tupac Amaru20.06.2012 09:03
Dane, la punctul 3 nu e nimic de ras: vinul cu care era stropita friptura s-ar fi regasit intr-un test alcoolic....

 

scuze, raspunsul era pentru Dan23!