FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

ZENIT

Papp08.04.2006 09:51

ZENIT NU S-A CALIFICAT!!!!

 

CU SIGURANTA CA VOM TRECE PE LOCUL 9!!!

Papp08.04.2006 09:52
ZENIT NU S-A CALIFICAT!!!!

 

CU SIGURANTA CA VOM TRECE PE LOCUL 9!!!

 

SCUZE

N-AM VRUT SA DESCHID UN TOPIC :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: