08.04.2006 09:51
ZENIT NU S-A CALIFICAT!!!!
CU SIGURANTA CA VOM TRECE PE LOCUL 9!!!
ZENIT NU S-A CALIFICAT!!!!
CU SIGURANTA CA VOM TRECE PE LOCUL 9!!!
ZENIT NU S-A CALIFICAT!!!!
CU SIGURANTA CA VOM TRECE PE LOCUL 9!!!
SCUZE
N-AM VRUT SA DESCHID UN TOPIC :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: