FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Vand like-uri pe facebook

Sonimnx03.06.2012 17:22

Venim in intampinarea promovarii afacerii tale oferindu-ti like-uri catre fan page-ul tau (FARA PROFIL/POZE , DOAR PAGINI ) pentru a creste popularitatea ta in cea mai mare retea de socializare.Imbunatateste imaginea companiei tale sau proiectului tau. Beneficii concrete:

 

- Pagina ta va aparea pe primele locuri in Facebook Search

 

- Pagina ta va fi recomandata mai des de catre Facebook

 

- Creste valoarea perceputa a paginii (doar tu ca admin stii cine iti sunt fanii)

 

 

Siguranta garantata. Fanii sunt reali.

 

Nu este necesar accesul la cont. Ne spui doar pagina si in cateva ore-zile ai fanii Garantat.

Preturi

 

100 - 1.95 euro

 

200 - 3 euro

 

500 - 6 euro

 

1000 - 10 euro

Accept si comenzi mai mari

 

Plata: paypal ,transfer bancar ,plata in Bucuresti ,alertpay, accept si cartele de reincarcare si alte metode .

 

De asemenea vand si subscriberi pentru profile

 

yahoo:v***@***

Sonimnx17.06.2012 07:38

oferta este valabila

Kellerman17.06.2012 08:05

wtf

Arsenal1886Steaua194719.06.2012 18:13

Chiar wtf ... :|

Sonimnx15.09.2012 19:46

am adaugat si like-uri romanesti 20euro/mie

razvan2828.12.2012 22:41

Bine ca nu avem pitipoance pe forum ca altfel se imbogatea asta :)))

Azzido30.12.2012 16:31

Radeti degeaba, likeurile alea sunt utile atunci cand vrei sa faci o campanie publicitara sau cand vrei sa vinzi un produs prin sistem "referral", deci nu e doar pt pitipoance sau ce mai ziceti voi. E o practica uzuala la baietii care fac bani de pe net.

iNsTiGaToR30.12.2012 17:58

Si comentariul meu de ce a fost sters?

Cadouri4you26.03.2013 15:12

Oare cati fani din facebook (artificiali) vad postarile?

bazar15.04.2013 20:10
Oare cati fani din facebook (artificiali) vad postarile?

 

 

 

Clickurile sunt de la conturi de FB reale,... ,e mai mult un Clickjaking