FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Clasament Pronosticuri Euro 2012

«12»
gio_stgloria30.05.2012 09:34

Clasament Euro 2012

 

 

Asa arata clasamentul final

 

 

 

1.

Arian : 57p :hooray:

 

2.

Gio_stgloria : 53p

 

3.

Drvladyk : 53p

 

4.

DanielT : 52 p

Daniel_Ionut : 52p

 

5.

Maye : 49 p

Lari : 49p

 

6.

Virgil : 48p

 

7.

Redbluepassion : 47p

 

8.

Steaua_no1: 45p

 

9.

Misulikca : 44p

Ronnie : 44p

 

10.

Kellerman : 43 p

 

11.

Danimarcu : 42p

 

12.

Andrey_ptm_steaua : 41p

 

13.

Blindica : 39 p

 

14.

Red&blue_boy : 38 p

 

15.

arsenal1886steaua1947 :36p

 

16.

Dayra:33p

 

17.

Greeneyes: 29p

 

18.

 

Landshark : 27p

 

19.

Biku007 : 25 p

 

20.

 

Dragoshel : 23 p

 

21.

 

Olfgob: 18p

 

22.

Pytycrys: 15p

 

23.

Mariusmihet : 15p

Raulredblue: 15p

 

24.

 

Ebonyc : 14 p

 

25.

 

Ssivliu_19 : 11p

 

26.

 

Liviu_VPM : 7 p

Pcssb : 7p

 

27.

 

!Dan : 4p

Mountytoma: 4p

Lays : 4p

 

28.

 

Hamsik : 3p

chodi do pice : 3p

 

29.

 

V33 : 1p

 

30.

 

Dan 23 : 0 p

 

 

 

 

Pentru contestatii AICI !

Arsenal1886Steaua194720.06.2012 07:29

Pana la Paste sunt pe primu' loc :D tiki taka

drvladyk20.06.2012 08:10

ronnie... dezamagitor, tu si Olanda:))

misulikca20.06.2012 08:53

vezi ca nickname.ul meu este fara "h"

drvladyk20.06.2012 09:53

pai poate ala de pe primul loc e unu cu h:)):))

Lari21.06.2012 00:02

Nu mai beau niciodata Bergenbier cu vacile alea de ursitoare, ca numa' prostii m-au pus sa scriu acilea! :ce_oameni:

 

vezi ca nickname.ul meu este fara "h"

 

Si "Vrigil" se scria altfel in perioada 2004-2012, inceputul lunii iunie... :punk:

 

gio_stgloria21.06.2012 00:32

Le-am scris in graba , am dat ieri un examen de 4 ore, pana actualizarea viitoare sa va multumiti macar ca aveti respectivele puncte. :D

Lari21.06.2012 00:39

Nu ti s-a zis, bre, sa lasi balta prostiile si sa-ti vezi de scoala?

 

Pai tu le ai ca pe model pe fetele lu' nea Gigi sau pe taxu'? :gathering:

gio_stgloria21.06.2012 00:57

Era pacat bre' sa nu-l facem. Las' ca m-au ajutat oamenii mei :beer2:

gio_stgloria24.06.2012 22:14

S-a actualizat clasamentul :).

 

 

Daniel-Ionut27.06.2012 07:19

Daca terminati amandoi pe locul 1, unul dintre voi ia fata si celalalt spatele tricoului, sau cum? :D

PS: Gio, ia spatele ca arata mai misto, in fata e doar emblema :))

Kellerman27.06.2012 08:08

Mai am sa-l intrec pe Maye si ma declar fericit ca am intrecut diavolii hateri (macar sunt la ani lumina de dryvaliky si ronnie). :D

Ronnie27.06.2012 11:12

In ultimul minut o sa castig tricoul, mai ceva ca City cu QPR.

gio_stgloria02.07.2012 14:39

Am afisat clasamentul final .

 

 

Dupa cum am spus atunci cand au aparut premiile , departajarea in primele 3 locuri s-a facut dupa numarul de puncte obtinut in grupe. Acestea sunt punctajele din grupe.

 

misulikca 17

olfgob 4

blindica 12

danimarcu 13

redblueboy 12

arsenal1886 13

DanielT 7

andreyPTM 11

gio_stgloria 14

biku007 15

dayra 13

Dragoshel 13

Daniel-Ionut 14

mariusmihet 10

Steaua-no1 10

redbluepassion 14

drvladyk 12

ssilviu_19 11

Arian 11

Maye 11

Kellerman 10

Lari 9

Virgil 9

 

Va multumesc tuturor pentru participare! :) Multumesc de asemenea lui Blindica si Red&blue_boy care m-au ajutat cu calculele , eu fiind ocupat in aceasta perioada. Ramane sa vorbescu cu Costi pentru premii.

drvladyk02.07.2012 15:09
macar sunt la ani lumina de dryvaliky si ronnie :D

 

ia mai uita-te la clasament si apoi... SHUT THE F>>> UP :)):)):))

drvladyk repeta pana poti sa il scrii cum trebuie

drvladyk

drvladyk

Iti recomand un salon fain in mures sa il tatuezi daca vrei:)):)):))

 

1. de ce is pe 3 la acelasi nr de puncte? pe chestie de alfabet? mereu am suferit la scoala ca ma cheama cu t si cu v nu-mi reactiva o trauma din copilarie ca poate ma apuc de impuscat ca ala din norvegia:))

2. oare de ce raspund eu la cei de pe locul 10? ori is baiat bun ori m-am obisnuit cu clasarea lui l'pool:)):))

 

de la 10 in jos ca altfel va ies bube:)):))

Daniel-Ionut02.07.2012 18:13

Adevarat, acum vad, tu si cu gio trebuie sa fiti pe 2 la egalitate de puncte, iar eu cu DanielT, suntem pe locul 3 (si dam **** la catei) :D

gio_stgloria02.07.2012 18:20

@ drvladyk

 

 

***Cei ce ghicesc echipa castigatoare primesc 5 puncte la final, la fel si pentru golgeterul turneului, cel mai bun atac si cea mai buna aparare. Revelatia turneului nu va fi punctata.

 

Un punt valoreaza fiecare pronostic corect.

 

***Cei ce au postat dupa termen vor primi doar 3 puncte pentru cel mai bun atac si 5 pentru cea mai buna aparare.

 

***In cazul in care vor fi participanti la egalitate in primele 3 locuri , departajarea se face in functie de punctajul obtinut in grupe.

 

Astept sa posteze cat mai multi , spor !

 

***Pentru intrebari sau alte nelamuriri postati in topicul "Sugestii si reclamatii in legatura cu concursul de pronosticuri" aflat in sectiunea "Concurs de pronosticuri".

 

Kellerman02.07.2012 18:38

TRAAAADAAAAAAAAAAAARE TRADAAAAAAAAAAAAARE TRADAAAAAAAAAAAAARE.

 

 

VRAJAAAAAAALAAAAAAAAAAAA.

 

hotii hotii hotii

 

am ajuns atat de rau in cat sa ma bata drvlyk si ronnie. :(

Arsenal1886Steaua194702.07.2012 19:27

Kellerman, a fost mana lui Ferguson sigur aici !

gio_stgloria02.07.2012 19:35

Ei n-au observat totusi ca unul dintre tunari s-a clasat inaintea lor.

Daniel-Ionut02.07.2012 20:02

Arsenal, Liverpool, Manchester... inseamna ca Steaua a terminat pe 4, e bine :rolleyes:

Dragoshel02.07.2012 20:52

Dragoshel 13 puncte. si pus doar in grupe ca apoi am uitat.

drvladyk03.07.2012 12:46
Ei n-au observat totusi ca unul dintre tunari s-a clasat inaintea lor.

 

folosindu-se de o prevedere regulamentara...

felicitari oricum:))

 

@Daniel, Steaua e prezenta peste tot bre, dar aia adevarata:)

drvladyk03.07.2012 12:55
am ajuns atat de rau in cat sa ma bata drvlyk si ronnie. :(

 

1.drvladyk

sa ti-l vad tatuat( de incat nu ma leg ca te stiu si is convins ca ai gresit, asta cu drv..plm o faci intentionat da' nu reusesti sa ma enervezi:)):)))

2. ai ajuns sa realizezi, e bine bro, accepta situatia, e un adevar cosmic:)):)):))

 

Sunt curios cate zile ma va binedispune acest clasament. Rog pe d-nul Costi daca se poate sa-mi personalizeze trofeul, sa scrie ceva despre kellerman, daca nu, o voi face eu in eterna aducere aminte:)):)):)):)

drvladyk03.07.2012 12:59
Clasament Euro 2012

Asa arata clasamentul final

3.

Drvladyk : 53p

 

 

9.

Ronnie : 44p

 

10.

Kellerman : 43 p

 

asta e de pus pe un tricou:)):))

«12»