FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Alegeri

spiros28.05.2012 18:30

Buna seara all...

M-am gandit mai bine...singura sansa sa il umilim pe jeg este sa participam la alegeri...cu un candidat ok...

Credeti ma ca multi vor vota asta...

Imi pare rau ca nu m-am gandit mai devreme la asta..

Costi29.05.2012 16:42

Atunci haide sa-l votam toti pe Nicusor Dan!

Marius29.05.2012 16:57

Sau pe silviu prigoana!

*Alecs*29.05.2012 19:43
Atunci haide sa-l votam toti pe Nicusor Dan!

 

Nicusor Dan e alegerea bunului simt.

Singurul motiv pentru care cineva nu i-ar acorda votul, ar fi doar pentru ca nu-l cunoaste.