28.05.2012 18:30
Buna seara all...
M-am gandit mai bine...singura sansa sa il umilim pe jeg este sa participam la alegeri...cu un candidat ok...
Credeti ma ca multi vor vota asta...
Imi pare rau ca nu m-am gandit mai devreme la asta..
Buna seara all...
M-am gandit mai bine...singura sansa sa il umilim pe jeg este sa participam la alegeri...cu un candidat ok...
Credeti ma ca multi vor vota asta...
Imi pare rau ca nu m-am gandit mai devreme la asta..
Atunci haide sa-l votam toti pe Nicusor Dan!
Sau pe silviu prigoana!
Atunci haide sa-l votam toti pe Nicusor Dan!
Nicusor Dan e alegerea bunului simt.
Singurul motiv pentru care cineva nu i-ar acorda votul, ar fi doar pentru ca nu-l cunoaste.