FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

intrebare

anna_m3_2oo608.04.2006 08:48

sters

onlySteaua08.04.2006 09:50

nu prea cred ca este dar il poti face tu putin mai "dragut".iti pui o theme ros-albastra(red-blue stiu sigur ca este) iar cu "resource hacker" schimbi numele butonului "start" in Steaua ;)

anna_m3_2oo608.04.2006 18:23

sters

Motanu D08.04.2006 18:26
exista thema de windows XP cu Steaua?pls raspundeti-mi!

 

Nu cred ca s-a obosit cineva sa o faca ! :oops:

Posteaza pe www.softpedia.com ! Poate se ofera cineva sa o faca ! Eu as putea sa fac ceva de genul dar am prea multe pe cap in perioada asta. Poate candva...

anna_m3_2oo608.04.2006 19:13

sters

anna_m3_2oo608.04.2006 19:20

sters

anna_m3_2oo615.04.2006 15:35

sters