08.04.2006 08:48
sters
sters
nu prea cred ca este dar il poti face tu putin mai "dragut".iti pui o theme ros-albastra(red-blue stiu sigur ca este) iar cu "resource hacker" schimbi numele butonului "start" in Steaua ![]()
sters
exista thema de windows XP cu Steaua?pls raspundeti-mi!
Nu cred ca s-a obosit cineva sa o faca ! ![]()
Posteaza pe www.softpedia.com ! Poate se ofera cineva sa o faca ! Eu as putea sa fac ceva de genul dar am prea multe pe cap in perioada asta. Poate candva...
sters
sters
sters