FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Banner mai vechi

Harald27.05.2012 13:12

Este undeva pe site o poza cu acel mesaj din 1999 cu 'Inima noastra bate de 7 ori..' ?

Am cautat si aici si pe net, dar nu am gasit.

 

Ii multumesc anticipat celui care o gaseste!!