FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Inchiriere Tobe

alexafa16.05.2012 13:18

Hello,

 

Particip la un campionat de fotbal si m-ar interesa daca stiti de unde as putea sa inchiriez niste tobe pentru cateva zile.

 

Multumesc,

Alex.

gio_stgloria16.05.2012 13:20

Un singur topic e de ajuns.

 

Cat despre subiect, cauta pe google poate gasesti ceva.

RedScorpyON16.05.2012 15:55

Intrebare: ce naiba faci cu tobele la fotbal? :))

alexafa18.05.2012 18:59
Un singur topic e de ajuns.

 

Cat despre subiect, cauta pe google poate gasesti ceva.

am deschis din greseala 3 topicuri si nu am gasit cum sa le inchid.

nu am gasit nimic pe google.

 

Intrebare: ce naiba faci cu tobele la fotbal? :))

o sa fie sustinatori destui pe margine.