FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cu ce echipe tineti in afara de Steaua?

Daie8616.05.2012 08:14

Eu mai tin cu Arsenal si cu Delta Tulcea.

PS: Scuze daca mai e un topic asemanator, dar n-am gasit niciunul.

XDesign23.05.2012 20:14

Steaua va ramane mereu echipa mea pana la moarte, chiar daca ma cam dezamagit... acum sunt plecat de mult din Romania si printre prietenii de aici ma vad obligat sa tin cu Roma, dar doar teoretic... Steaua va ramane pentru todeauna echipa mea.

chodi do piče23.05.2012 20:42

Eu mai tin cu Dinamo si Rapid, din Romania, iar din strainatate cu vreo 34 de echipe, dar imi ia mult timp sa le scriu.

Liviu: VPM23.05.2012 20:50

villarreal si boca juniors dar foarte putin... in rest care bate

RedScorpyON24.05.2012 09:32

Sunt fan inrait(ultras) al Juventus Bucuresti, fac parte din cea mai mare brigada a lor, NePlaceCurva1869, care are peste 2000 de membri cotizanti. Simpatizez cu Dinamo si Rapid, dar doar cand castiga, iar cu Steaua tin doar cand joaca pe National Arena. :bananadance::hai_steaua:

 

De afara tin cu Clwb Pêl-droed Llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwll llantysiliogogogoch, din Tara Galilor.

 

 

gio_stgloria24.05.2012 09:47

Pentru ca nu reusiti sa pastrati o discutie normala acest topic va fi inchis.