am 2 bilete de vanzare, le dau la pretul original, am 2 prieteni care nu mai merg, nu fac bisnita!
am 2 bilete de vanzare, le dau la pretul original, am 2 prieteni care nu mai merg, nu fac bisnita!
salut...in ce sector sunt biletele?
categoria IV, sectorul 29, rand 21, locurile 1,2
sunt pe teren biletele sau in ce tribuna?..900.000 biletul?
nu, nu sunt pe teren, sunt in spatele portii, in stanga. costa 800000 bucata da le dau cu 900000 ca am platit si taxe de curierat. in plus, aveti imensa sansa sa ma intalniti pe mine, am locurile alaturate. e o sansa unica in viata!
aveti imensa sansa sa ma intalniti pe mine, am locurile alaturate. e o sansa unica in viata!
Foarte tare! O sa intreb pe cineva sa vad daca e interesat. ![]()
merci pentru efort, esti un dulce. si sa stii ca nu glumeam, chiar merita sa ma intalnesti! ![]()
![]()
![]()
gata, s-au dat, bine ca le ia tot un stelist.
ar putea careva sa-mi spuna cum se face sau chiar sa-mi inchida acest topic? le-am dat de mult si primesc mail-uri de amenintare de la diverse domnisoare, mai mult sau mai putin simpatice.