FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

concertul depeche mode

axl2307.04.2006 15:03

am 2 bilete de vanzare, le dau la pretul original, am 2 prieteni care nu mai merg, nu fac bisnita!

l4yl0w07.04.2006 15:17

salut...in ce sector sunt biletele?

axl2307.04.2006 17:09

categoria IV, sectorul 29, rand 21, locurile 1,2

blondu07.04.2006 17:51

sunt pe teren biletele sau in ce tribuna?..900.000 biletul?

axl2307.04.2006 18:01

nu, nu sunt pe teren, sunt in spatele portii, in stanga. costa 800000 bucata da le dau cu 900000 ca am platit si taxe de curierat. in plus, aveti imensa sansa sa ma intalniti pe mine, am locurile alaturate. e o sansa unica in viata!

steauaclub.tk08.04.2006 08:51
aveti imensa sansa sa ma intalniti pe mine, am locurile alaturate. e o sansa unica in viata!

Foarte tare! O sa intreb pe cineva sa vad daca e interesat. :)

axl2308.04.2006 10:52

merci pentru efort, esti un dulce. si sa stii ca nu glumeam, chiar merita sa ma intalnesti! :D:D:D

axl2310.04.2006 17:22

gata, s-au dat, bine ca le ia tot un stelist.

axl2303.05.2006 07:55

ar putea careva sa-mi spuna cum se face sau chiar sa-mi inchida acest topic? le-am dat de mult si primesc mail-uri de amenintare de la diverse domnisoare, mai mult sau mai putin simpatice.