Mai lasi la cel cu Sunderland? Sau schimb?
130 pentru Maye. Ala cu sunderland nu e al meu , e al unui prieten , mai putin de atat a zis in nici un caz.
Cel cu AZ e al meu , dar eu port M si mi-e larg, e frumos si ala poate-l vrea careva, e ieftin si va garantez ca arata foarte foarte bine.
PS: Pozele sunt facute cu telefon de ultima speta.
@gio
Cat vrei pe telefon ? ![]()
Telefonul nu e de vanzare ma ![]()
Vroiam sa-l dau pe cel cu Newcastle la schimb cu Sunderland ![]()
Nu vrea unul cu Real original?
Nu se poate Maye, vrea sa-l vanda .
De vanzare tricouri United si Liverpool modelele din 2000-2002. Tricourile arata foarte bine. Nu au masura imprimata pe el , cel cu United e S sau M , iar cel cu Liverpool M sau L.
70 de lei fiecare.
http://www.historicalkits.co.uk/Liverpool/...l_2000-2002.gif
http://i.ebayimg.com/07/!B+vh9yg!m...J+hzng~~_35.JPG
PS: Il mai am inca pe cel cu Alkmaar.
Schimburi?
Nu, sunt de vanzare.