FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Romania - Steaua, Europa - Steaua, Oriunde - Steaua,

ZZenga07.04.2006 07:14

CAMPIONII DIN Ghencea

 

Ni s-a recunoscut valoarea peste tot

 

Uitati un ziar care mie mi-a placut in dimineata asta:

 

http://www.ziarulcn.com/preview/

alinutza8007.04.2006 08:24

SUNTEM CEI MAI BUNI SI MERITAM SA CASTIGAM!!!HAI Steaua!!! :D