07.04.2006 07:14
CAMPIONII DIN Ghencea
Ni s-a recunoscut valoarea peste tot
Uitati un ziar care mie mi-a placut in dimineata asta:
CAMPIONII DIN Ghencea
Ni s-a recunoscut valoarea peste tot
Uitati un ziar care mie mi-a placut in dimineata asta:
SUNTEM CEI MAI BUNI SI MERITAM SA CASTIGAM!!!HAI Steaua!!! ![]()