Uite-asa, uite-asa / Noi suntem in UEFA (sau Am ramas in UEFA)
Insa voi, insa voi / Ati iesit pe locul doi
Uite-asa, uite-asa / Noi suntem in UEFA (sau Am ramas in UEFA)
Insa voi, insa voi / Ati iesit pe locul doi
Uite-asa, uite-asa / Noi suntem in UEFA (sau Am ramas in UEFA)Insa voi, insa voi / Ati iesit pe locul doi
sau lasa.... :lol:
OLE,OLE SUGI P..A RAPIDULE!!!!
qm sa zic.....rapidisti au fost foarte M***** .neau provocat la meci o gramada....la cel din campionat vedem ce facem dar trebe sa le inchidem gura
!
poate ca ati obsrvat ca sa auzit destul de slab galeria in prima repriza pentru ca eu am stat mai n dreapta peluzei si nu prea sa auzea klar..prima data cand a strigat in microfon in boxele mari se canta super tare dar apoi se auzea in cele mici de pe gard ..a fost aiurea noroq ca ne-am trezit dupa pauza.. AR TREBUI FACUT CEVA CU BOXELE ASTEA sa fie puse in asa fel in cat sa auda toata peluza inclusiv cei de pe randurile de sus care dorm ![]()
yo am stat pe la mijloc in dretul tribunei si am auzit destul de bine.....