FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

De strigat la meciul Steaua-Rapid din campionat

roxettefun07.04.2006 06:57

Uite-asa, uite-asa / Noi suntem in UEFA (sau Am ramas in UEFA)

Insa voi, insa voi / Ati iesit pe locul doi

DTP-Ludacris07.04.2006 14:25
Uite-asa, uite-asa / Noi suntem in UEFA (sau Am ramas in UEFA)

Insa voi, insa voi / Ati iesit pe locul doi

 

sau lasa.... :lol:

vio_stelistu_4ever07.04.2006 15:14

OLE,OLE SUGI P..A RAPIDULE!!!!

BioS^SteauA07.04.2006 18:34

qm sa zic.....rapidisti au fost foarte M***** .neau provocat la meci o gramada....la cel din campionat vedem ce facem dar trebe sa le inchidem gura ;) !

Meth0dMan07.04.2006 18:54

poate ca ati obsrvat ca sa auzit destul de slab galeria in prima repriza pentru ca eu am stat mai n dreapta peluzei si nu prea sa auzea klar..prima data cand a strigat in microfon in boxele mari se canta super tare dar apoi se auzea in cele mici de pe gard ..a fost aiurea noroq ca ne-am trezit dupa pauza.. AR TREBUI FACUT CEVA CU BOXELE ASTEA sa fie puse in asa fel in cat sa auda toata peluza inclusiv cei de pe randurile de sus care dorm :D

BioS^SteauA07.04.2006 20:50

yo am stat pe la mijloc in dretul tribunei si am auzit destul de bine.....