Am primit un mass acu vreo 4 zile pe messenger si am intrat pe beerhats.ro......si miam comandat o noutate in materie de consumat bauturi (orice fel)...o casca de bere...asa se numeste....miau trimiso si mia ajuns azi...e o chestie facuta dintro casca de protectie, cu niste pahare atasate in parti.....si capsuna de pe tort...are un furtun cu un robinet care iese din pahare si cu care poti sa bei fara sa depui prea mult efort.Ce parere aveti de ce mai scot romanasii nostri din caciula cu inventii?
