FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

mi-am luat un "instrument de baut" pentru MECIURI

beer_lover06.04.2006 19:46

Am primit un mass acu vreo 4 zile pe messenger si am intrat pe beerhats.ro......si miam comandat o noutate in materie de consumat bauturi (orice fel)...o casca de bere...asa se numeste....miau trimiso si mia ajuns azi...e o chestie facuta dintro casca de protectie, cu niste pahare atasate in parti.....si capsuna de pe tort...are un furtun cu un robinet care iese din pahare si cu care poti sa bei fara sa depui prea mult efort.Ce parere aveti de ce mai scot romanasii nostri din caciula cu inventii?

Dj07.04.2006 01:05

:o :o :o :lol: :lol: :lol: :lol:

antonika07.04.2006 07:38

imi comanzi si mie una?? :lol: :lol: :?: :?:

cannavaro08.04.2006 09:40

Poze ceva? :roll:

Horica12.04.2006 12:07
Poze ceva?  :roll:

 

Intra pe siteul de pe care si l-a comandat.

 

:wink: www.beerhats.ro

Ionutdal08.05.2006 02:13

:lol: :arrow: :arrow: :lol: :lol: SUPER dar ne lasa cu ele pe stadion ???

Radu mic08.05.2006 04:26
Ce parere aveti de ce mai scot romanasii nostri din caciula cu inventii?

nu au inventat-o romanii nostri. in america aceasta casca exista de zeci de ani!!! si mai mult iti este interzis accesul in stadion. asa ca...