FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Sa te umfle rasu' nu alta...

Penesh_Curcanu24.09.2004 21:53

Mai deunazi, plictisit de multe imi fac cale catre site-ul lui FC avintul pipera si cind colo, ce sa vezi?

 

 

dau de emblema lui Steaua si multe si de toate bazaconii da' de ISTORIA EI CU ILUSTRII SAI OSTASI, IOC, NICI O VORBULITA!!!

 

Colac peste pupaza, hat la fundu' paginii un istetz a scribuit asa:

 

"Acesta este unicul site oficial al F.C. Steaua si este marca inregistrata © F.C. Steaua. Toate drepturile sunt rezervate. Reproducere in scopuri comerciale, adaptarea, distributia sau transmiterea uneia sau mai multor parti din acest site sau a informatiilor cuprinse in site, in orice scop si sub orice forma, este interzisa fara acordul scris prealabil al FC Steaua. Pentru a vedea termenii si conditiile de utilizare ale acestui site click aici. Pentru a ne contacta va rugam sa apasati aici (c***@*** ) Pentru sugestii campletati formularul urmator.Folosind acest site web dumneavoastra va declarati de acord cu urmatorii termeni de utilizare.Daca nu sunteti de acord cu acesti termeni ar trebui sa parasiti site-ul."

 

Se vede ca mafia militziano-securist-kaghebista se imbata cu apa chioara, ba mai rau, incearca sa-i imbete si pe altii cind bolmojeste cum ca:

 

("... si este marca inregistrata © F.C. Steaua...")

 

Da' MApN-ul a cui marca inregistrata mai este?

 

 

Sa te umfle rasu' nu alta...

rady27.09.2004 11:38

si ce e asa amuzant?

©?

Penesh_Curcanu30.09.2004 01:24

©?=Securitate(?)

 

 

 

Hai sa lasam gluma deoparte...

 

 

sunt unii care stiu ca ciobanu' are dosar de turnator-informator la Securitate.

 

Sa nu te mire faptul!

 

Asta era ceva tipic indivizilor din lumea interlopa si tirfeleor ce-si faceau veacu' pe la Inter... Ambasador... inainte de inghesuiala din Decembrie.

 

Acum e amuzant?

Boby4Steaua01.10.2004 15:42

Afirmatiile tale sunt cam lipsite de sens si se vede ca nu prea ai legatura cu fenomenul fotbalistic.

 

Probabil esti vreun dinamovist frustrat care nu are altceva mai bun de facut decat sa se ia de Ciobanul. Daca ar avea si Dinamo un astfel de "cioban" cum ii spui tu, era in acest moment in Grupele UEFA. Dar Dinamo are oameni gen Borcea si Netoiu, oameni al caror scop suprem e umplerea conturilor care sunt si acum extrem de grase. Sincer, eu personal, daca e in interesul Stelei, as prefera un fost colaborator al securitatii care investeste bani decat un om curat din acest punct de vedere, dar care se imbogateste pe seama clubului. Iar chestia cu informator al securitatii e o mare tampenie, crede-ma! Pentru mine primeaza ceea ce se intampla pe teren si rezultatele; pentru Dinamo insa primeaza banii si jocurile de culise.

 

Deocamdata Steaua e in Grupele UEFA, si doar Steaua. Daca veti avea o conducere cu intentii bune, veti obtine performanta. Altfel, tot in blaturi va veti scalda si in campionatul intern. Iti inteleg frustrarile.

 

Asa ca gandeste inainte de a posta mesaje ironice care degaja prostie!

reddog09.10.2004 09:30

Hai sa nu vorbim de blaturi..... Cu Sportul ce dracu' a fost? Asa compilati voi notiunea de meci curat? Sau la Timisoara anul trecut acel 8-2 ce a mai fost? Sa nu vorbim de blaturi. Singura diferenta intre noi si voi este ca pe voi nimeni nu va dat de gol inca. Mi-as tine gura cand vine vorba de blaturi...

Si te rog nu compara pe Partizan Belgrad cu TSKA Sofia...

Momentan cinste voua. Intr-adevar aveti noroc ca oierul de Becali va baga bani in echipa. Cam asa ceva ne-ar trebui si noua, dar in nici in caz un amarat de cioban.....

HAI Dinamo!!!!!!!!!!!!!!!!!!

REDDOG FOREVER!!!!!!!!!!!

serban2309.10.2004 13:44
Si te rog nu compara pe Partizan Belgrad cu TSKA Sofia...

Momentan cinste voua. Intr-adevar aveti noroc ca oierul de Becali va baga bani in echipa. Cam asa ceva ne-ar trebui si noua, dar in nici in caz un amarat de cioban.....

Ce sa va fac tata daca nu a-ti fost cap de serie... picati si voi cu echipe de teapa bulgarilor.

Cat despre "domnii" de la voi de la echipa "jos palaria" .Ma rog sa ramana forever in groapa sa va manance de bani :lol: .Auzi tu 500.000 de mii pe Zicu, mare transfer, v-a ajutat Victoras cat a putut...HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH