FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Castigam in seara asta !!!

Andr0id06.04.2006 17:28

Avem nevoie mai mult ca oricand de un 0-0 dar trebuie sa trebuie sa jucam la victorie ! Carlos te rugam apara bine in seara asta !!! Nimeni nu ne mai poate opri sa castigam cupa !!!

antonika06.04.2006 17:57

frate nu e bine sa ne gandim la un 0-0, tre sa ne gandim la victorie. arbitru asta kam tine ku rapid asa un pic. Steaua VICTORIE!! :!:

Bogdan4Steaua06.04.2006 21:02

S-a terminat 0-0 si ne-am calificat. :D

 

Topic inchis. :wink: