06.04.2006 17:28
Avem nevoie mai mult ca oricand de un 0-0 dar trebuie sa trebuie sa jucam la victorie ! Carlos te rugam apara bine in seara asta !!! Nimeni nu ne mai poate opri sa castigam cupa !!!
Avem nevoie mai mult ca oricand de un 0-0 dar trebuie sa trebuie sa jucam la victorie ! Carlos te rugam apara bine in seara asta !!! Nimeni nu ne mai poate opri sa castigam cupa !!!
frate nu e bine sa ne gandim la un 0-0, tre sa ne gandim la victorie. arbitru asta kam tine ku rapid asa un pic. Steaua VICTORIE!! :!:
S-a terminat 0-0 si ne-am calificat. ![]()
Topic inchis. :wink: