FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - FC Vaslui 0-1 (0-0)

«12»
Daniel-Ionut14.04.2012 19:01
steauafc_mic.gif VS vaslui_mic.gif
chrissyxoxo16.04.2012 13:55

Daca vom juca la fel ca la Otelul , avem sase sa castigam!Trebuie sa ne gandim ca jucam acasa si poate , vom avea peste 10.000 de suporteri

Tupac Amaru16.04.2012 14:53
Daca vom juca la fel ca la Otelul , avem sase sa castigam!Trebuie sa ne gandim ca jucam acasa si poate , vom avea peste 10.000 de suporteri

 

Eu sper ca ne-a Gigi sa faca infarct, si voi cei 10000 de "suporteri" odata cu el, pentru ca Vasluiul are saNse sa va dea (lui ne-a Gigi si voua) chiar sase!

 

Sus pe Maybach, spanzurati-va! :ce_oameni:

sQuiKy16.04.2012 21:16

Steaua 4-0 Vaslui.

Esteeee , 20.000 de oameni , se anunta in Ghencea, acestia urmand s-a scandeze tot meciul si imediat dupa:"Gigi te iubim , noi ca tine vrem sa fim!".

:ce_oameni:

"Sus,Sus,Sus,Sus,Sus,Sus" :-j. :bananadance:

Adrian16.04.2012 21:33
Steaua 4-0 Vaslui.

Esteeee , 20.000 de oameni , se anunta in Ghencea, acestia urmand s-a scandeze tot meciul si imediat dupa:"Gigi te iubim , noi ca tine vrem sa fim!".

:ce_oameni:

"Sus,Sus,Sus,Sus,Sus,Sus" :-j. :bananadance:

 

 

GRESIT!

 

Vor scanda "Gigi, te iubim, CA CA tine vrem sa fim!"

Ronnie16.04.2012 21:53

Cel mai probabil stadionul o sa fie plin si revolutionistii online vor incepe iar "hai sa protestam prin neprezentarea la meci".

 

Steaua poate trai (cupe, titluri, performante) fara cateva mii de suporteri adevarati, avand alte cateva milioane de oi, asta trebuie bine bagat la cap.

gio_stgloria16.04.2012 22:15

Pana una alta daca nu se gandeste un plan de actiune concret degeaba te prezinti la meci sa strigi impotriva ciobanului tu si inca 2-3. Nu detin adevarul suprem , e doar o parere. Si nu cred ca va fi multa lume la meci , mai ales ca este vacanta.

sQuiKy16.04.2012 23:14

Fumand o tigara,mi-am pus intrebarea:Daca Steaua v-a pierde cu Vaslui,care ar fi reactia ? Pe cine ar da vina ? M-a framanta intrebarea... . :hypocrite:

DanStan17.04.2012 05:31

Ca doar n-o sa se impiedice finalista Europa League de echipe ca Vaslui, ce naiba ... Deci la pauza va fi 0 - 0. Dar Lippi va primi un telefon direct din loja, iar ca urmare, toti cei 3 jucatori intrati la pauza vor marca fiecare cate un gol ! Scor final 5 - 0 ! Aaaa, scuze, 3-0 ...

clausblaus17.04.2012 11:15
Daca vom juca la fel ca la Otelul , avem sase sa castigam!Trebuie sa ne gandim ca jucam acasa si poate , vom avea peste 10.000 de suporteri

 

Uite un "priceput" in ale fotbalului.

Daca vom juca la fel ca la Otelul,mai ales ca in prima repriza,Vasluiul o sa inscrie ,fara doar si poate, cel putin 2 goluri.

Voi visati la cai verzi pe pereti,sa le luati potcoavele!Daca tie ti se pare ca Steaua a facut un joc bun contra Otelului,sa nu ne mai miram de noul tip de suporter stelist,din care fai si tu parte. :wall:

Pirania*194717.04.2012 14:11
Uite un "priceput" in ale fotbalului.

Daca vom juca la fel ca la Otelul,mai ales ca in prima repriza,Vasluiul o sa inscrie ,fara doar si poate, cel putin 2 goluri.

Voi visati la cai verzi pe pereti,sa le luati potcoavele!Daca tie ti se pare ca Steaua a facut un joc bun contra Otelului,sa nu ne mai miram de noul tip de suporter stelist,din care fai si tu parte. :wall:

 

Astia sunt cetatenii care la orice victorie vad un joc nemaipomenit si dupa se duc la oficiala si il asteapta ca niste caini smeriti pe fecali si se incurajeaza intre ei sa umple stadionul ca doar se joaca tiki taka Barcelona

 

Daca vom juca la fel ca la Otelul , avem sase sa castigam!Trebuie sa ne gandim ca jucam acasa si poate , vom avea peste 10.000 de suporteri

 

 

pardon, asta trebuia sa apara in replay, vroiam sa ii dau un raspuns lui clausblaus

sQuiKy17.04.2012 17:49

Oare vor aparea tricourile "Free Jiji"?

 

:ce_oameni:

Korado17.04.2012 21:54

Meci greu , 0-1 scurt.

sQuiKy17.04.2012 23:58
Meci greu , 0-1 scurt.

 

Korado , tot pesimist. De ce nu 3-0?, stadionul explodeaza , berbecul sef se catara pe masina aratandu-si "istetimea" de care da dovada , lumea exclamand "Sus,Sus,Sus,Sus,Sus"... .

 

Ceva de vis..... :puke:

IonutFcsb2218.04.2012 09:14

cand se pun biletele in vanzare?

 

ar3s18.04.2012 10:14
cand se pun biletele in vanzare?

 

http://www.steauafc.com/ro/articol/biletesteauavaslui2012/

 

ON : Meci greu, daca pierdem, innebuneste Jiji :bananadance:

_Answer_18.04.2012 17:01

 

2 pauza - 1 final sau macar "primul gol marcat - Vaslui" si 1 final.

Am spus!

Sa fie veselie!

 

 

Daniel-Ionut18.04.2012 19:20
cand se pun biletele in vanzare?

 

Deja s-au vandut aproximativ 10.000 :D

danimarcu18.04.2012 19:45
Deja s-au vandut aproximativ 10.000 :D

 

10.000 de cocalari basinosi .

Ronnie18.04.2012 20:57

ALOOO, hai sa protestam prin neprezentare la meci, va rooog!!! Nimeni la meci, nimeni la meci, nimeni la meci!!! Mai bine stam pe net si il injuram pe cioban, poate cine stie prinde 2-3 troieni si pleaca de la Steaua. Nimeni la meci!!!

 

 

... ce conteaza ca Ghencea strange douaj de mii o data la 2-3 meciuri?!

*Alecs*18.04.2012 21:03
Certurile pe privat, discutati aici despre meciul de fotbal Steaua - Vaslui. Orice postare offtopic va fi stearsa si sanctionata conform regulamentului.
IonutFcsb2219.04.2012 09:24

tinand cont ca deja s-au vandut 15000 de bilete... nu mai ai ce face akm;) :steag_cruce_invers:

red&blue_boy19.04.2012 09:36

De aia era mai fain pe National Arena, turma era mai numeroasa ...

chrissyxoxo19.04.2012 09:55
tinand cont ca deja s-au vandut 15000 de bilete... nu mai ai ce face akm;) :steag_cruce_invers:

Inca nu s-au vandut 15.000 , pana ieri seara erau aproximativ 8.000, deci , ne putem asteptam la un stadion arhiplin! Incercam si noi sa-i incurajam :bananadance: :bananadance: :bananadance:

Ionutzalexx19.04.2012 10:05
Inca nu s-au vandut 15.000 , pana ieri seara erau aproximativ 8.000, deci , ne putem asteptam la un stadion arhiplin! Incercam si noi sa-i incurajam :bananadance: :bananadance: :bananadance:

 

Sa fie veselie cu Gigi pe felie! fular-campionii:bananadance:

«12»