06.04.2006 10:50
Am un bilet de vanzare la tribuna 1! Locul e excelent fiind in imediata apropiere a galeriei Stelei deci nu langa rapidisti! Daca e cineva interesat...0724403556 (Catalin).
Am un bilet de vanzare la tribuna 1! Locul e excelent fiind in imediata apropiere a galeriei Stelei deci nu langa rapidisti! Daca e cineva interesat...0724403556 (Catalin).