06.04.2006 08:14
Am o intrebare ,cine comenteaza diseara ca nu stiu ca Realitatea sa aiba vreun comentator pe masura Stelei!Am auzit ca ar fi vorba de Ioanitoaia si Topescu dar cica s-au sucit ce i doi si nu vor sa mai comenteze.Daca aveti vreo idee spuneti-o si mie!!
Forza Steaua!!!!
