FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cine comenteaza diseara?!?!

Ice_Angel06.04.2006 08:14

Am o intrebare ,cine comenteaza diseara ca nu stiu ca Realitatea sa aiba vreun comentator pe masura Stelei!Am auzit ca ar fi vorba de Ioanitoaia si Topescu dar cica s-au sucit ce i doi si nu vor sa mai comenteze.Daca aveti vreo idee spuneti-o si mie!!

 

 

Forza Steaua!!!!

sorin_77706.04.2006 08:40

gasesti aici raspunsul:

 

http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php...p?p=48964#48964

 

topic inchis