n-am vazut meciul dar il cred in stare.
parca a mai strigat el odata la un meci.
oricum eu nu-l mai sufar de cand a plecat si nici nu vreau sa mai aud numele lui.
e un jegos si cred ca daca-l prind prin Craiova vreodata il incing.
aduceti-va aminte si de Danciulescu(un alt mare jucator de caracter zero) care la fel a procedat.
acestia sunt 2 jucatori care au dat dovada de nesimtire crasa(putin spus).
ah dumnezeule,chiar acum mi-a spus un prieten care a vazut meciul ce a facut aliutza.
ah aliutza,daca te-as prinde jar ai manca.
fratilor, acest jeg(nu mai pot sa-i spun altcumva) a uitat de partidele in care juca slab dar publicul il iubea, galeria il sustinea , tot poporul stelist era cu el, si acum , el ce face?
cica striga in gura mare.nenorocitul,scarba de om.
sa aiba soarta lui figo,cel putin.
merita calcat pe cap.
SI SA NU-I MAI AUD PE CEI CARE ZICEAU CA L-A DAT Gigi AFARA,CA DE-AIA A PLECAT.
asta nu mai conteaza acum,ce daca la dat afara, ce trebuia sa strige asa-ceva?
el nu se gandeste la suporterii care l-au sustinut si l-au iubit?
este o curva de om, asta este acest jeg pe care eu odata l-am sustinut,i-am purtat tricoul cu mandrie.
acest tip nesimtit a patat numele Stelei, a ranit milioanele de suporterii stelisti.
ce merita acest animal??