2-0 din minutul 7. Pai nu v-am zis eu ca batem cu 7-0 cel putin?
2-0 din minutul 7. Pai nu v-am zis eu ca batem cu 7-0 cel putin?
trebe sa recuperam golaverajul fata de Dinamo, nu ?
Ce moment sensibil imbratisarea dintre Lippi si MM !!!
Lasati naibii meciul asta. Bate Steaua , il ia Jiji pe Curelea cu o suma cat sa acopere deranjul si asta e. A inceput PSG cu Marseille intre timp.
Domnilor,aici vorbim despre meciul Steaua Bucuresti v Sportul Studentesc. Pentru Peseje-UoEm avem topic special. ![]()
Nu cred eu ca-l ia pe Curelea,cel mai in forma atacant
,dar aceasta victorie care se intrevede va spala multe minti inaintea Pastelui si a triplei magice : Otelul-Vaslui-Rapid.
"Joaca Steaua zici ca-i Barcelona
Si Stoichita zici ca-i Guardiola"
Genial ma! ![]()
"Joaca Steaua zici ca-i BarcelonaSi Stoichita zici ca-i Guardiola"
Genial ma!
Tu erai ala care ii zicea ieri...sus pe masina?
)
era de asteptat ca dupa o victorie cu o echipa mai mult decat modesta ,ciobanul sa se laude cu supersclavi lui si aici ma refer la memetarfa si stochiguardiola.
O victorie fireasca, Steaua se descurca bine impotriva echipelor cu aparari de doi lei ... 4-0 cu Mioveni si 4-1 acum cu Sportul, exact impotriva celor mai slabe defensive din campionat.
Acum ca distractia s-a terminat, sa vedem cate puncte, nu victorii, o sa obtina Sclavita dupa urmatoarele 3 partide ... adica deplasarea de la Otelul, meciul de acasa cu Vaslui si deplasarea din tiganie.
"Joaca Steaua zici ca-i BarcelonaSi Stoichita zici ca-i Guardiola"
Genial ma!
Slagaru' a implinit 3 anisori in aceasta primavara.