FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua Bucuresti - Sportul Studentesc 4-1 (3-0)

«12»
12stefy08.04.2012 18:37

2-0 din minutul 7. Pai nu v-am zis eu ca batem cu 7-0 cel putin?

Kellerman08.04.2012 18:47

trebe sa recuperam golaverajul fata de Dinamo, nu ?

red&blue_boy08.04.2012 19:01

Ce moment sensibil imbratisarea dintre Lippi si MM !!!

ebonyc08.04.2012 19:06

Lasati naibii meciul asta. Bate Steaua , il ia Jiji pe Curelea cu o suma cat sa acopere deranjul si asta e. A inceput PSG cu Marseille intre timp.

blindica08.04.2012 19:20

Domnilor,aici vorbim despre meciul Steaua Bucuresti v Sportul Studentesc. Pentru Peseje-UoEm avem topic special. :chair:

Nu cred eu ca-l ia pe Curelea,cel mai in forma atacant :punk: ,dar aceasta victorie care se intrevede va spala multe minti inaintea Pastelui si a triplei magice : Otelul-Vaslui-Rapid.

12stefy08.04.2012 20:29

"Joaca Steaua zici ca-i Barcelona

Si Stoichita zici ca-i Guardiola"

 

Genial ma! :bananadance:

makaveli2steaua09.04.2012 06:46
JohnCO209.04.2012 08:03
"Joaca Steaua zici ca-i Barcelona

Si Stoichita zici ca-i Guardiola"

 

Genial ma! :bananadance:

 

Tu erai ala care ii zicea ieri...sus pe masina?:)))

cheloo9809.04.2012 09:02

era de asteptat ca dupa o victorie cu o echipa mai mult decat modesta ,ciobanul sa se laude cu supersclavi lui si aici ma refer la memetarfa si stochiguardiola.

Stryker09.04.2012 11:14

O victorie fireasca, Steaua se descurca bine impotriva echipelor cu aparari de doi lei ... 4-0 cu Mioveni si 4-1 acum cu Sportul, exact impotriva celor mai slabe defensive din campionat.

 

Acum ca distractia s-a terminat, sa vedem cate puncte, nu victorii, o sa obtina Sclavita dupa urmatoarele 3 partide ... adica deplasarea de la Otelul, meciul de acasa cu Vaslui si deplasarea din tiganie.

Lari09.04.2012 16:56
"Joaca Steaua zici ca-i Barcelona

Si Stoichita zici ca-i Guardiola"

 

Genial ma! :bananadance:

 

Slagaru' a implinit 3 anisori in aceasta primavara.

 

«12»